Rusza ogólnopolski bezpłatny projekt szkoleń „Systemic Age Management”

Rozpoczyna się rekrutacja do ogólnopolskiego bezpłatnego projektu szkoleń zarządzania wiekiem. Jego celem jest zwiększenie wydajności zespołu. Szkolenie skierowane jest do Mikro, Małych i Średnich przedsiębiorstw.

 

 

Systemic Age Management to innowacyjny kompleksowy program przygotowujący kadrę zarządzającą przedsiębiorstwami z sektora MMŚP do zarządzania wiekiem i różnorodnością w firmie.

Udział w projekcie przynosi wymierna korzyści dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Osoby biorące udział w szkoleniu zdobędą wiedze na tematy związane z poprawą efektywności pracowników, zmniejszonej rotacji pracowników.

Kursanci otrzymają dostęp do materiałów szkoleniowych w tym 8 filmów instruktażowych. Szkolenie zawiera łącznie 120 godzin szkoleń dla kadry zarządzającej oraz 80 godzin dla pracowników.

Program szkolenia zbudowany został dzięki wieloletniemu doświadczeniu partnerów projektu z Niemiec, Litwy oraz Polski i opiera się na najlepszych praktykach zarządzania, coachingu, psychologii, neuroaktywizacji z Europy. Za rodzimą część projektu odpowiadają Fundacja Partycypacji Społecznej oraz Rehasport Clinic.

Podczas szkolenia zostaną omówione następujące tematy:  onboarding, reskilling, mentoring i planowanie sukcesji, elastyczne formy pracy, ergonomia miejsca pracy, promocja i ochrona zdrowia.

Udział w programie jest bezpłatny ze względu na dofinansowanie programu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.

Projekt wdraża strategiczne rozwiązania na rzecz utrzymania aktywności zawodowej pracowników w wieku przedemerytalnym i emerytalnym w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach (MMŚP).

Udział w programie z racji na dofinansowanie dostępny jest nieodpłatnie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej projektu https://fundacja-spoleczna.pl/projekty/systemic-age-management

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności