Rusza VI edycja Festiwalu Babskie Lato


Ruszyła VI edycja festiwalu inspirujących aktywności Babskie Lato pod hasłem: „W zgodzie ze sobą, w jedności z naturą”. Tegoroczny festiwal ma na celu promowanie idei zdrowego i radosnego stylu życia pełnego wewnętrznej harmonii.

– Podczas festiwalu dostarczymy Wam wiedzy i narzędzi, które pozwolą zwiększyć samoświadomość i samoakceptację, a także wyciszyć się, zrelaksować, żyć w większej harmonii i równowadze wewnętrznej. – przekonują organizatorzy.

Na konferencji inauguracyjnej w sobotę 4 lipca – prawdziwa uczta dla ciała, umysłu i ducha – niezwykła podróż przez różne koncepcje i narzędzia rozwoju osobistego, pozwalające skutecznie pracować nad poczuciem wewnętrznego dobrostanu i poprawą jakości swojego życia.

W programie konferencji mnóstwo interaktywnych miniwarsztatów, wystąpień i paneli dyskusyjnych.

Logo_Babskie_Lato2

Między 5 lipca a 8 sierpnia 2015 odbędzie się 21 wyjątkowych warsztatów rozwoju osobistego. W programie warsztatów różnorodna tematyka – starannie dobrana pod kątem programu i kompetencji prowadzących je trenerów. Głęboka i niezwykle wartościowa wiedza podana w praktycznych ćwiczeniach. Wśród tylu ciekawych warsztatów na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Koniecznie dołącz do Uczestniczek Festiwalu Babskie Lato 2015! Moc pozytywnych emocji gwarantowana!

Naładuj akumulatory na cały rok!!!

Więcej informacji na stronie: http://www.kobietyisukces.pl/babskie-lato-2015

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności