lederboard

SMMASH Spider’s Steel: Wytrzymałe Ubrania dla Aktywnego Trybu Życia

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi – ogromna ilość potu wylanego na turniejach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi próbami zmagają się uczestnicy (zawodowcy oraz amatorzy) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby następnie posłużyć do opracowania, a następnie utworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie rezultaty osiągasz. Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że produkty SMMASH są nadzwyczajne? Przed Tobą przykłady nowatorskich metod, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym sparingu z pewnością widoczny jest pot, a także – uciążliwe „aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego włókna będące w produktach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym czynnikiem umożliwiającym skuteczną walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale także aktywnie przeciwdziałają wytwarzanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować perfekcyjne uwarunkowania do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie krępują Twoich ruchów, umożliwiają idealne “czucie” oraz wygodę, w ubraniach SMMASH stosujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki temu nasze produkty zyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – perfekcyjnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z istotnych elementów, który decyduje o swobodzie, stanie zmęczenia, a przede wszystkim – wynikach ćwiczeń. Chcąc podczas uprawiania sportu dawać z siebie maksimum – należy troszczyć o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

W odpowiedzi ponownie przychodzi nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim prawidłowo odprowadza pot skumulowany na skórze, jednocześnie czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% odporniejsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych materiałów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób pozwala zyskać nawet 40% głębsze odcienie, a co najważniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i bez problemu może służyć każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- podczas ulubionych treningów lub mierząc się na zawodach. Zapewniamy, że natychmiastowo odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności