lederboard

Statuetki Trener Roku 2019 wręczone!

Ponad 50 osób pojawiło się w miniony wtorek w Restauracji Avangarda Warszawa przy ulicy Czackiego 3/5/ na 26. spotkaniu Klubu Imperium Kobiet, który od 3 lat zrzesza wokół siebie czytelniczki magazynu Imperium Kobiet i nie tylko. Tym razem bowiem nasze wydarzenie odwiedzili również panowie.

 

 

Pierwsze, noworoczne spotkanie Klubu związane było z wręczeniem statuetek „Książka Roku 2019” oraz „Trener/Coach Roku 2019” zwycięzcom dwóch SMS-owych plebiscytów organizowanych przez wydawnictwo I.D. MEDIA (wydawcę m.in. Law Business Quality) na początku grudnia.

Statuetki w poszczególnych konkursach odebrali:

TRENER ROKU 2019

David Cukierski
Kinga Wdowicka
Beata Jurasz
Nagroda Specjalna: Kinga Bogdańska

KSIĄŻKA ROKU 2019/Autorzy

Magdalena Walczak
Katarzyna Kalicińska
Jagoda Zielińska

Podczas spotkania odbyła się prezentacja kosmetyków ARBONNE oraz promocja książek pod redakcją Ilony Adamskiej: „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie” oraz „Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”.

– Cieszę się, że pierwsze spotkanie klubu w nowym roku przyciągnęło tak wiele osób. Zazwyczaj spotykamy się w mniejszym gronie, około 30 pań. We wtorek było nas ponad 50. Kilku osobom, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w restauracji, musiałam odmówić zaproszenia na event. To pokazuje, że spotkania networkingowe są potrzebne. Że kobiety chcą się integrować, wspierać, wzajemnie inspirować. Uważam, że tego typu cykliczne spotkania przynoszą dużą korzyść – zarówno towarzyską, jak i biznesową. Poznajemy nowe osoby, rozszerzamy bazę kontaktów. Nawiązujemy ciekawe znajomości. Wymieniamy się opiniami, poglądami. Po prostu rozwijamy się – mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium Kobiet, pomysłodawczyni Klubu.

– Nasz Klub od samego początku promuje aktywne kobiety oraz ciekawe wydarzenia kulturalne, dlatego gościem specjalnym lutowego spotkania była Anna Stasiak-Apelska, która wystąpiła z prelekcją na temat teatralnych kolacji w Warszawskim Domu Technika NOT organizowanych przez restaurację, której jest współwłaścicielką i Teatr Avangarda Warszawa – dodaje Ilona Adamska.

Jak mówi Anna Stasiak-Apelska: – Restauracja Avangarda Warszawa zaprasza na niezapomniany wieczór, w trakcie którego sztuka kulinarna przeplata się ze sztuką przez wielkie „S”. Kolacja Teatralna to propozycja spędzenia wieczoru na deskach pięknej Sali Balowej! Po smacznej kolacji serwowana jest sztuka komediowa w doborowej obsadzie!

Najbliższe wydarzenia:

20.03.2020 – „Viagra i chryzantemy”

21.03.2020 – „Małżeństwo we frankach szwajcarskich”

24.04.2020 – „Baby Blues”

25.04.2020 – „Trzy razy łóżko”

Co o samym wydarzeniu mówią uczestniczki wydarzenia?

Było wspaniale. A słowa Ilony Adamskiej podczas jej wystąpienia, jak zawsze poruszające i dotykające serca – powiedziała Karolina Mikulko, coach.

– Było cudownie. Wspaniała atmosfera. Ilona Adamska jak zawsze potrafiła mnie wzruszyć swoją autentycznością i tym, że za każdym razem tworzy na swoich wydarzeniach rodzinny klimat – mówi Renata Gajowy z marki Lattore.

– Było cudownie. Wspaniała atmosfera i wiele pozytywnych, uroczych kobiet. Dziękuję mojej kochanej przyjaciółce za zaproszenie na to wydarzenie – dodaje Iwona Potrzebowska.

– Oby więcej takich ciepłych spotkań. Na luzie, bez nadęcia. Z polotem, potężną dawką inspiracji i przepysznym poczęstunkiem – podsumowała Oliwia Bąk, architekt z Warszawy.

Partnerami spotkania były marki: WOJEWODZIC, KUMAZU, CHERRY SOAP, KLINIKA MŁODOŚCI BLANKA PAWŁOWSKA oraz VIOLA HAIR.

*** Dziękujemy właścicielom Restauracji Avangarda Warszawa za serdeczność i gościnność, a szefowi kuchni za smaczny poczęstunek. Wyglądał i smakował obłędnie.

Więcej na temat Kolacji Teatralnych na stronie: https://teatr-avangarda-warszawa.pl/

Anna Gardyniak / I.D.MEDIA

fot. Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności