Strefa komfortu i designu na najwyższym poziomie

Obecnie samochód ma być nie tylko niezawodny i bezpieczny, ale musi być również dostosowany do stylu życia.

 

Projektanci samochodów SsangYong nie uznają żadnych kompromisów i połączyli nowoczesny design z ponadczasową elegancją, a różnorodność konsekwentnych linii wzorniczych oraz wersji kolorystycznych zaspokoi najbardziej wymagający i kapryśny gust. W ofercie marki jest szeroki wachlarz modeli, które są niezwykle funkcjonalne. REXTON, RODIUS i XLV mają ogromną przestrzeń bagażową, a ponieważ są wygodne i świetnie wyposażone, to idealnie sprawdzą się podczas dłuższych wyjazdów. Natomiast KORANDO i TIVOLI zaspokoją potrzeby dynamicznych osób, które cenią sobie praktyczność, ale równocześnie szukają zadziornych samochodów, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Joanna Kurowska (2)

Wszystkie te modele sprawdzą się idealnie nie tylko w mieście na trasie praca-dom, ale również podczas weekendowych wypadów za miasto czy objazdowych wakacji.

Samochody SsangYong są świetnym rozwiązaniem dla aktywnych singli oraz dla osób, które cenią sobie komfort rodzinnych podróży. Zapewne dlatego samochody SsangYong bardzo często wybierane są przez nasze rodzime gwiazdy.

Anna Powierza

Anna Samusionek, Michał Korzeniowski/Ian Root, Monika Jarosińska czy Bogdan Czarnik, to tylko część znanych osób, które możemy spotkać w samochodach tej marki. Samochody SsangYong są dynamiczne, wielofunkcyjne i bezpieczne, więc równie wyjątkowe są ambasadorki SsangYong  – Anna Powierza i Joanna Kurowska. Dlaczego one? Ponieważ są energicznymi kobietami sukcesu, które cenią sobie komfort, jakość, bezpieczeństwo i styl. Anna Powierza wybrała model XLV, który ma obszerny bagażnik, a stylizacja jego nadwozia nawiązuje do rozłożonego ptasiego skrzydła. Jest więc zapowiedzią dalekich i ekscytujących podróży. Joanna Kurowska postawiła natomiast na dynamiczny, miejski model TIVOLI.

Nie ma co ukrywać, że ten kto wybiera samochody SsangYong, dowodzi swojej świadomości stylu oraz jakości.

 

www.facebook.com/SsangYongPolska

www.ssangyong.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności