Stwórz bajkowy pokój dla dziecka

Minęły już czasy, w których pokój dziecka był przepełniony kolorami i zabawkami. Obecnie znacznie bardziej przywiązuje się uwagę do właściwie dobranych barw i ograniczenia ilości przedmiotów w otoczeniu malucha. Najnowsze badania pokazuję, że w ten sposób zwiększa się poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie pobudza do rozwoju. Zbyt wiele przedmiotów w otoczeniu malucha rozprasza, działa drażniąco na młody umysł. Dlatego tak duże znaczenie ma właściwe przygotowanie pokoju dla noworodka, a w późniejszym czasie wprowadzenie kolejnych elementów wystroju w granicach rozsądku. 

 

 

 

Urocze naklejki na ścianę

Stawiając na pastelowe kolory, czy też jedną dominującą barwę bardzo wiele osób chce wspomóc rozwój młodego człowieka. Oczywiście, można stawiać na bajkowe postacie, jednak warto ograniczyć ilość wielobarwnych elementów w pokoju dziecka. Doskonale sprawdzają się urocze naklejki na ścianę. Z jednej strony pobudzają wyobraźnię u malucha, z drugiej nie wymagają szczególnej dbałości, by zachować czystość. Przede wszystkim w przeciwieństwie do pluszaków nie zajmują miejsca, dlatego świetnie sprawdzają się nawet w bardzo małych pomieszczeniach. To ważne, ponieważ wiele osób mieszkając w blokach, szuka ciekawych inspiracji, by stworzyć pokój dla dziecka, przy ograniczonej przestrzeni. Naklejki na ścianę to trwałe i interesujące rozwiązanie, które nawet w klasycznym pomieszczeniu będzie prezentowało się dobrze. Sam druk jest stworzony z myślą o małych mieszkańcach wnętrza, dlatego jest dla nich bezpieczny, a jednocześnie odporny na mechaniczne uszkodzenia. Sposób druku został dopasowany do wysokich oczekiwań ze strony klienta, dlatego jest odporny na działanie promieni słonecznych.

Czarujące naklejki na ścianę dla dzieci

Twoje dziecko chce mieć inny pokój? Marzy o zmianach, jednak nie możesz sobie pozwolić na generalny remont? Odmień pokój malucha za pomocą bajkowych naklejek! Wybierz ulubionego bohatera z bajki i spraw, że dziecko z przyjemnością będzie spało we własnym pokoju. Szeroki wybór naklejek w różnych rozmiarach pozwala na wypełnienie wolnej powierzchni na ścianę. Ponadto można uzupełnić je o naklejki na meble. Estetyczne i trwałe dekoracje ścienne sprawią, że każdy pokój będzie prezentował się wyjątkowo. Czarujące naklejki na ścianę dla dzieci to sposób na szybką metamorfozę pokoju. Tym większe ma to znaczenie w przypadku dzieci, które dość często zmieniają swoje marzenia i ulubionych bohaterów. Odpowiednia jakość nadruku zabezpiecza przed wyblaknięciem, ale jednocześnie sprawia, że całość prezentuje się dobrze mimo upływu czasu.

Dopasuj wielkość naklejki na ścianę do tego, jak dużą powierzchnię można na ten cel przeznaczyć. Pokoje dzieci to często mała przestrzeń, dlatego ozdoby nie powinny zajmować zbyt wiele miejsca. Zbyt duże naklejki optycznie zmniejszają pokój, o czym należy pamiętać. Naklejki na ścianę dla dzieci to kolorowe motywy z bajkowymi postaciami, dlatego wielu opiekunów wykorzystuje je do częstych zmian.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności