lederboard

Stylowe przyjęcie z marką Fabiola

Lato to czas mniej lub bardziej oficjalnych spotkań w gronie rodziny czy przyjacioł. Każda kobieta chciałaby podczas takich uroczystości zaprezentować się szykownie i wyjątkowo. Sekretem wizerunku jest właściwie dobrana do okoliczności i stroju torebka!

 

Wesele przyjaciółki, urodziny mamy, garden party w wyjątkowym gronie – lato to okres, który obfituje w takie okazje. Oprócz wyjątkowej atmosfery towarzyszy im jednak odwieczny dylemat każdej kobiety: jaki strój wybrać, by zaprezentować się z klasą. Na szczęście są sprytne sposoby, które gwarantują szykowny wizerunek na każdą okazję. Jednym z nich jest dobranie niepowtarzalnego akcentu, który uczyni nasz strój wyjątkowym. Dodatkiem, który przykuwa spojrzenia wszystkich, a zwłaszcza innych kobiet, jest oczywiście torebka, dlatego warto wiedzieć, jaka torebka będzie idealnie pasować do naszego stroju:

Wesele w stylu Fabulous

Ślub i wesele to uroczystości, które wymagają szczególnej stylizacji. Każda kobieta chciałaby wówczas zadać szyku, ale pamiętając jednocześnie, by nie przyćmić strojem głównej bohaterki uroczystości – panny młodej. W osiągnięciu tego efektu pomoże dobrze skrojona sukienka oraz torebka o niepowtarzalnym kroju. Wszystkie te warunki idealnie spełniają torebki z linii Fabulous od marki Fabiola; są zgrabne, a jednocześnie pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi. Warto podkreślić, że produkty marki Fabiola są w całości ręcznie robione, dlatego możesz być pewna, że żadna z zaproszonych kobiet nie pokaże się z drugą taką samą torebką!

DCZ_1566

Stylowe garden party

Czy może być coś bardziej przyjemnego od imprezy pod chmurką, w gronie najbliższych? Nic dziwnego, że wracamy pamięcią do takich wydarzeń jeszcze przez długi czas. Jeśli chcesz, by twoja kreacja była podziwiana i wspominana równie długo, co garden party, dobierz do swojego stroju wyjątkowe dodatki: najlepiej w tej roli wypadnie mała, zgrabna torebka, która idealnie prezentuje się na pasku, czy łańcuszku, jak i w kobiecej dłoni – zupełnie jak Fabioletka, torebka o unikatowym kroju, która zachwyca mnogością modeli idealnych na każda okazję!

19467784_1724121227617823_5938422875075826174_o

W rodzinnym gronie

W okresie wakacyjnym nie brak też imprez o nieco mniej formalnym charakterze, takich jak urodziny mamy czy wizyta u przyjaciół. Choć możemy wówczas zaprezentować się w mniej oficjalnym stroju, to każdej kobiecie zależy jednak na tym, by zadać szyku. Ten efekt osiągniemy wówczas, gdy postawimy na jedną z wielu torebek, jakie ma w swej ofercie marka Fabiola. Nasz wybór? Torebki z frędzlami: niepowtarzalne, o unikatowym fasonie, które świadczą o tym, że ich posiadaczka to kobieta z wyjątkową duszą!

19668198_10209137358414352_1464248367_n

Wybranie odpowiedniej kreacji na letnie przyjęcie nie musi być kosztowne i kłopotliwe. Wystarczy, że wzbogacisz swoją stylizację o jedną z wielu torebek, jakie w swej kolekcji ma marka Fabiola!

Inspiracji szukajcie na www.torebki-fabiola.pl

 

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności