lederboard

Szkolenie Kampania WOW – pod okiem ekspertów stwórz własną strategię marketingową!

Wirtualny świat stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Rozwój nowych technologii, liczne narzędzia i różne programy, dają nam ogromne możliwości. Możemy je wykorzystać w pracy na etacie oraz dla rozwoju własnej działalności. Strefa biznesu online wciąż ewoluuje, zmieniają się też strategie  i mechanizmy marketingu internetowego. Jednym z najważniejszych elementów w nauce marketingu online jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy o zmieniających się trendach i technologiach. Jeśli chcesz rozpocząć pracę w marketingu cyfrowym, zwiększyć swoje kompetencje i zyskać uznanie w oczach szefa lub przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom stacjonarne szkolenie Kampania WOW, organizowane przez Magdalenę Popławską – jest dla Ciebie!

 

 

 

O wydarzeniu

Kampania Wow www.kampaniawow.pl to szkolenie z szeroko pojętego marketingu online, które odbędzie się w Warszawie, w dniach 21-23 kwietnia 2023 r. Pomysłodawczynią, jak i prowadzącą jest Magdalena Pawłowska, ekspertka marketingu, prekursorka kursów online. Podczas 3 dniowego wydarzenia podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami. Uczestnicy poznają najnowsze techniki, narzędzia i możliwości do rozwoju firmy w której pracują, czy własnego biznesu. Nie zabraknie informacji dotyczących mentalności, pozbycia się naszych blokad czy radzeniem sobie ze stresem.

– Uczestnicy szkolenia Kampania WOW uczą się, jak mają sprzedawać, aby sprzedawać efektywnie i aby stworzyli DOCHODOWE biznesy online, bo taka jest obietnica tego szkolenia. – mówi organizatorka Magdalena Pawłowska.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają m.in. jak stworzyć dochodowy biznes w oparciu o kursy online czy eBooki. Poznają najnowsze trendy w marketingu online, dowiedzą się jakie sposoby można wykorzystać na budowanie trwałych relacji z klientami i zasięgi w mediach społecznościowych. Szkolenie jest bardzo aktywne, w trakcie uczestnicy utrwalają swoją wiedzę poprzez różne ćwiczenia i pracę z workbookiem. To już 4 edycja szkolenia, które od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

– Te podpowiedzi są tak trafne i od razu widać, że to jest osoba, która to przerobiła i która wie o czym mówi. Dzięki Magdzie zaczęłam w końcu robić kursy online i zaczęłam na nich naprawdę dobrze zarabiać. Otworzył się przede mną zupełnie inny świat” – Nadia Poliszczuk.

Dla kogo jest to wydarzenie

Szkolenie z marketingu online – www.kampaniawow.pl Kampania WOW przeznaczone jest dla każdego kto chce postawić na rozwój i edukację w zakresie tworzenia dochodowego biznesu online.

Kampania Wow pozwala  na zdobycie wiedzy i umiejętności, które pomogą w skutecznym prowadzeniu działań marketingowych.Dowiesz się jak zarabiać na swojej wiedzy, jak zostać szanowanym i cenionym ekspertem w swojej branży i co najważniejsze – wrócisz do domu z gotowym planem i strategią marketingową na najbliższy rok, albo i dłużej..

– Nigdy nie czułam się dobrym sprzedawcą i po tym szkoleniu jestem pewna, że już mam krok po kroku odpowiedzi jak to zrobić. Nie mam tego bólu i tej nieśmiałości, że coś bym chciała zrobić, ale nie wiem jak. – mówi o wydarzeniu, uczestniczka Anna Podsiedlik.

Ponadto to świetna okazja do networkingu i poznania innych fantastycznych osób.

W trakcie szkolenia przewidziany jest serwis kawowy, woda i orzeźwiająca herbata. Nie zabraknie także obiadu podczas 3 dni szkolenia.  Uwieńczeniem intensywnej wiedzy jest, certyfikat ukończenia szkolenia.

– Ja wszystko będę spinać w proces, aby każdy uczestnik wyszedł z gotową strategią i planem na swój biznes online bez względu czy dopiero zaczyna czy już skaluje do dużych rezultatów. Będzie czas na warsztatowe ćwiczenia i to bardzo wyróżnia to szkolenie od innych. – mówi Magdalena Pawłowska.

Inni eksperci!

Na wydarzeniu pojawią się także znakomici goście, praktycy którzy podzielą się z uczestnikami swoją historią, wiedzą i doświadczeniem. Gościem specjalnym będzie Dominika Żak, która opowie o budowaniu marki osobistej i budowaniu społeczności w social mediach. Pojawią się także absolwenci programów Magdaleny Pawłowskiej, którzy opowiedzą o tym jak zarobili 2,4 miliony w dwa miesiące czy 300 tysięcy w 3 miesiące.

Wśród gości pojawią się: Bartłomiej i Tobiasz Boral, Agnieszka Dembińska, Magdalena Mleczkowska i Paweł Sado, a także Estera Michalak i Bartek Indygo.

Najważniejsze korzyści

 • Dowiesz się, jak funkcjonuje branża kursów online, jakie są trendy i co najlepiej działa.
 • Zidentyfikujesz swoją NISZĘ na rynku, dla której staniesz się najlepszym wyborem!
 • Określisz profil swoich potencjalnych klientów, dzięki czemu Twoje działania marketingowe i sprzedażowe będą skuteczne.
 • Zrozumiesz zasady funkcjonowania w mediach społecznościowych, aby budować społeczność, która Cię lubi, ufa i kupuje.
 • Poznasz istotę i sposoby budowania bazy email swoich klientów, aby uniezależnić się od platform społecznościowych i sprzedawać w tym kanale..
 • Poznasz strategie, jak znaleźć i rzetelnie zweryfikować pomysł na kurs oraz eBook. Wydasz więc produkt, który będzie pożądany na rynku.
 • Poznasz, rodzaje produktów digitalowych, jakie możesz wydać i sposoby na wybór najlepszego typu dla siebie.
 • Nauczysz się tworzyć strukturę własnego kursu z podziałem na moduły i lekcje.
 • Dowiesz się, w jaki sposób wyceniać swoje produkty, aby dobrze się sprzedawały i generowały odpowiedni zysk.
 • Poznasz strategię “opakowania” swojej wiedzy w unikalny sposób, aby łatwo wyróżnić się nawet na zatłoczonym rynku.. i sprzedawać więcej!
 • Stworzysz atrakcyjną ofertę, która będzie zgodna z psychologią sprzedaży i będzie dopasowana do odbiorców.
 • Poznasz zasady tworzenia programów abonamentowych, aby generować regularny przychód przy minimalnym zaangażowaniu Twojego czasu.
 • Poznasz zasady automatyzacji sprzedaży, aby Twój biznes zarabiał bez ciągłego prowadzenia kampanii.
 • I JESZCZE WIĘCEJ!

 

Dołącz do szkolenia www.kampaniawow.pl

MAGDALENA PAWŁOWSKA

Pionierka kursów online w Polsce i twórczyni Kampanii WOW

Autorka #1 best selling książki „Jedna kampania do wolności” nominowanej TOP10 biznesowych książek 2018 ECONOMICUS oraz współautorka książki z Ewą Chodakowską „Moja Pasja Mój Biznes”, twórca licznych kursów online i szkolenia KAMPANIA WOW, ekspert online marketingu, przedsiębiorca, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 244.000 pobrań). Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie. Roczny przychód w biznesie Magdaleny to 2.000.000 zł mln ze sprzedaży kursów online i szkoleń. Pomogła setkom osób wydać kursy i zbudować dochodowe biznesy online. Jej podopieczni regularnie osiągają wyniki 100.000 zł w sprzedaży kursów, a wielu przebiło już pierwszy MILION! Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności