Trendy od kuchni z Dagmarą Jakubczak


Peka serdecznie zaprasza 1 i 19 czerwca 2017 r. na spotkania branżowe z cyklu Trendy od kuchni dedykowane architektom, projektantom wnętrz oraz producentom mebli. Poprowadzi je Dagmara Jakubczak, stylistka i projektantka wnętrz, wykładowca designu, autorka bloga FORelements.pl i kanału Akademia Dagmary na Youtube.

 

Dagmara Jakubczak opowie skąd biorą się trendy we wnętrzarstwie i co jest w tym sezonie najmodniejsze. Goście będą także mieli okazję zapoznać się z najnowszym katalogiem, który współdziała z mobilną aplikacją Peka Apps oraz nowościami w systemach przechowywania. W otoczeniu znakomicie wyeksponowanych systemów marek Peka-Metall AG, Kesseböhmer, Hawa, Wesco, Agoform i Schüco można będzie także dotknąć, sprawdzić działanie i dopytać o szczegóły techniczne oferowanych rozwiązań. Spotkania rozpoczną się 1 czerwca 2017 r. o godz. 13.00 w showroomie firmy Peka w Warszawie (CH Panorama, Al. Witosa 31, lok. 11) oraz 19 czerwca o godz. 12.00 w salonie firmowym Peka w Swarzędzu (Jasin, ul. Wrzesińska 183).

TRENDY OD KUCHNI PEKA

Peka jest ekspertem w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie żywności, naczyń kuchennych i drobnego sprzętu AGD. Na polskim rynku działa od 1996 r. Zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm z branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych.

Więcej: www.peka.pl

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Na spotkania można zapisać się drogą mailową: marketing@peka.pl

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności