lederboard

W Sopocie powstanie Europejskie Centrum Rodziny

Kompleksowe centrum medyczne z zapleczem diagnostycznym, klinicznym i laboratoryjnym wybuduje w Sopocie INVICTA Nieruchomości. Po wieloetapowym procesie przygotowawczym, inwestor właśnie uzyskał pozwolenie na budowę i przygotowuje się do wyboru generalnego wykonawcy.

 

W nowoczesnych budynkach zlokalizowanych w najpopularniejszym polskim kurorcie pacjenci będą mogli wykonać szerokie spectrum badań i szczegółowo ocenić stan swojego zdrowia, poradzić się doświadczonych lekarzy specjalistów, wykonać zabiegi małoinwazyjne i operacyjne w części szpitalnej, a także poddać się skutecznemu leczeniu z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod. Z myślą o aktywnym budowaniu wiedzy naukowej, spółka stworzy również centrum badawczo-rozwojowe oraz ośrodek szkoleniowy dla lekarzy, położnych i pielęgniarek.

INVICTA jest polską, innowacyjną firmą medyczną obecną na krajowym rynku od 18 lat. Prowadzi sieć Klinik Zdrowia Kobiety oraz Klinik Leczenia Niepłodności w sześciu miastach, a także pełnoprofilowe Medyczne Laboratoria Diagnostyczne. Inwestycja w Sopocie ma być milowym krokiem w rozwoju jej działalności.

mat. prasowe 3

– Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym pacjenci z Polski i zza granicy będą mieli dostęp do holistycznej, profesjonalnej opieki. Od początku szczególnie koncentrujemy się na zagadnieniach związanych z płodnością  i zdrowiem kobiet i mężczyzn. Mamy nadzieję, że Europejskie Centrum Rodziny INVICTA stanie się dla osób poszukujących skutecznych form profilaktyki, diagnostyki i leczenia pierwszym wyborem. – mówi Dorota Białobrzeska-Łukaszuk, Prezes Zarządu INVICTA.

W pierwszej kolejności powstaną budynki, w których większość powierzchni zajmą Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oraz centrum badawczo-rozwojowe. W kolejnych latach systematycznie do użytku oddawane będą następne obiekty, które poza funkcjonalnością, pod względem urbanistycznym i estetycznym wpisywać się będą w unikalny charakter miasta. Autorem projektu całego zespołu jest biuro architektoniczne FAAB Architektura.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności