lederboard

Wakacyjna konferencja Wenusjanek


Kolejna konferencja Wenusjanek w stolicy już pierwszego dnia lipca. Po raz piętnasty społeczność kobiet aktywnych spotka się w jednym miejscu, by wspólnie inspirować się i motywować do działania.

Wakacyjne wydanie organizowane w hotelu Sofitel Victoria zapowiada mnóstwo atrakcji, jakie czekają na uczestniczki wydarzenia. Panie mogą liczyć przede wszystkim na wspaniałych gości, którzy z chęcią podzielą się z nimi swoim doświadczeniem oraz cennymi radami.

Wśród zaproszonych osób znalazł się Norbert Młynarczyk – prawnik, wspólnik firmy prawniczej Kulicki Młynarczyk. Zajmuje się bieżącą obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego, prawem rynków kapitałowych. Specjalizuje się również transakcjach fuzji i przejęć (M&A) oraz prawnych aspektach finansowania przedsiębiorców, w tym: procesami inwestycyjnymi, emisjami obligacji w ramach ofert prywatnych, umowami kredytowymi, a także w zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem funduszy private equity i venture capital. Pracuje także nad przygotowywaniem analiz due diligence na potrzeby transakcji kapitałowych. Podczas spotkania opowie o rynku inwestorów w Polsce oraz o tym jak chronić swój pomysł i swoją twórczość.

Kolejnym inspirującym prelegentem będzie Katarzyna Cygler, twórczyni Teatru Konnego Cabriola, który wystawia spektakle i pokazy z udziałem koni, tancerzy, akrobatów i wokalistów. Nasz gość i TEATR KONNY jako pierwsi i jedyni do tej pory wystawili już dwa pełnometrażowe spektakle konne z fabułą, których premiera odbyła się na Warszawskim Torwarze i w Poznaniu. Nie obejdzie się, więc bez pytań na temat kulisów pracy ze zwierzętami, bezpieczeństwa podczas prób oraz ryzyka, jakie wiąże się z organizacją takich spektakli.

Do grona prelegentów dołączy także Maciej Margas. To fotograf oraz filmowiec, którego film poklatkowy „Warsaw 24H” obejrzało w internecie ponad pół miliona ludzi. Zajmuje się różnymi pracami z zakresu foto / video, od operowania dronem, przez film reklamowy i wizerunkowy, po fotografię architektury, wysokościową czy filmy timelapse. Prawie każdy zna panoramę Warszawy uchwyconą jego obiektywem. Podczas rozmowy zdradzi jak powstało większość z jego zdjęć.

W czasie konferencji nie zabraknie również inspirujących rozmów przy filiżance aromatycznej kawy Nescafe Dolce Gusto oraz degustacji kolorowych drinków przygotowanych przez Bols. O makijaż uczestniczek zadba mobilna kosmetyczka z Lila Kosmetyka Mobilna. Ale to nie koniec niespodzianek. Na przybyłe panie czekają liczne prezenty jakie przygotowali partnerzy spotkania. Do wygrania m.in. 10 voucherów na sukienki marki Grey Wolf.

Organizatorem wydarzenia jest firma Com Creation. Więcej informacji na temat konferencji na stronie internetowej: www.wenusjanki.com.pl

Partnerzy spotkania:
Princessa, Nestle Waters, Nescafe Dolce Gusto, Dermedic, Bourjois, Bols, Bluebirds & Co., Dermika, beGLOSSY, Yonelle, Grey Wolf, Babroszka, Teatr Konny Cabriola, Lila Kosmetyka Mobilna, Chanty, Sally Hansen, Baton Warszawski

PATRONAT MEDIALNY LAW BUSINESS QUALITY.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności