lederboard

Warsztaty przedsiębiorcą być! – w Olsztynie!


Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty z cyklu Przedsiębiorcą być!, które odbędą się 23 kwietnia w Olsztynie.

Fundacja Twoja Inicjatywa! zajmuje się wspieraniem rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Celem tej pozarządowej organizacji jest aktywizacja osób zainteresowanych własną działalnością gospodarczą, a także coraz bardziej popularną franczyzą.

Jednym z projektów Fundacji są bezpłatne warsztaty prowadzone pod hasłem Przedsiębiorcą być! Spotkania te kierowane są zarówno do osób, które dopiero planują powołać do życia swój biznes, jak i do tych, którzy właśnie założyli firmę i szukają możliwości rozwoju swojego biznesu, pragną się doszkalać i nawiązywać nowe relacje biznesowe.

Kwietniowa edycja spotkania odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Olsztyna.

Celem szkolenia jest zdobycie, pogłębienie i utrwalenie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu:
• obowiązków administracyjnych przedsiębiorców;
• rozliczania kosztów i przychodów;
• podstawowych przepisów dotyczących przedsiębiorców, z zakresu prawa pracy, prawa ubezpieczeniowego, lub prawa podatkowego.

Z myślą o kreowaniu przedsiębiorczych postaw wśród mieszkańców Olsztyna, podczas warsztatów omówione zostaną też takie zagadnienia jak: podstawowe zasady księgowości oraz ulgi dla przedsiębiorców.

Uczestnicy dowiedzą się również o alternatywie dla własnego biznesu, jakim jest franczyza. Przekonają się też, jak planować finanse w firmie, czyli jak zapewnić sobie płynność finansową.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dodatkowe informacje i rejestracja dostępne na stronie:
www.twoja-inicjatywa.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności