lederboard

Webinar: Waluty a epidemia – biznes w obliczu wahań kursów walut

17 czerwca międzynarodowa instytucja płatnicza AKCENTA zaprasza przedsiębiorców na darmowy webinar na temat zarządzania transakcjami walutowymi w czasie epidemii. Eksperci firmy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą na temat oszczędności na wymianie walut, eliminacji ryzyka kursowego oraz przedstawią najnowszą prognozę dla rynku.

 

Wahania kursów walut, wywołane wpływem koronawirusa na gospodarkę, utrudniają firmom zaplanowanie międzynarodowych rozliczeń. W nowej rzeczywistości na znaczeniu zyskują bezpieczne sposoby oszczędności na wymianie walut i narzędzia eliminujące ryzyko wpływu notowań na marżę przedsiębiorstwa. O tych zagadnieniach szczegółowo opowiedzą specjaliści od obsługi walutowej z AKCENTY podczas najbliższego webinaru na żywo, który odbędzie się 17 czerwca o godz. 15:00.

Uczestnicy będą mogli nie tylko dowiedzieć się jak zadbać o sferę transakcji walutowych swojej firmy, ale także poznać najnowsze prognozy dla notowań najważniejszych walut.

Rejestracja na wydarzenie jest dostępna pod adresem: https://bit.ly/3fkHttg.

Liczba uczestników jest ograniczona. Więcej o samym webinarium można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/203955037351365/.

 

***

AKCENTA to międzynarodowa instytucja płatnicza, oferująca obsługę transakcji walutowych dla firm zajmujących się eksportem i importem.

AKCENTA specjalizuje się w wymianie walut, realizacji płatności zagranicznych i transakcjach zabezpieczających kursy walut. Przewagami AKCENTY wobec banków są bardzo dobre oferowane kursy walut, które każdy Klient może negocjować, niskie opłaty za przelewy międzynarodowe oraz bezpłatne rachunki. Przewagą AKCENTY wobec kantorów internetowych jest specjalizacja w kierunku obsługi firm i pełna oferta usług walutowych uwzględniających potrzeby przedsiębiorstw, w tym transakcje z rynku terminowego (forwardy).

AKCENTA działa na rynkach finansowych od ponad 20 lat, obecnie w 7 krajach Europy: w Czechach, Francji, Niemczech, Polsce, Rumunii oraz na Słowacji i Węgrzech.      

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.akcenta.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności