Wólczanka jesień – zima 2016/2017: kulisy sesji


Z jednej strony elegancka w klasycznym rozumieniu tego słowa, a z drugiej finezyjna i  odważnie interpretująca aktualne trendy – choć do oficjalnej premiery pozostał jeszcze niecały miesiąc, już teraz wiadomo, że nadchodząca kampania wizerunkowa marki Wólczanka zapowiada się bardziej niż intrygująco.

 

W kolekcji na nadchodzącą jesień i zimę Klienci marki znajdą modele koszul w ponadczasowych odcieniach bieli i błękitu, ale także szereg propozycji nawiązujących do charakterystycznych dla drugiej połowy roku skali szarości, szmaragdowych zieleni, burgundu oraz głębokiego granatu.

– Granat świetnie komponuje się z innymi kolorami i łatwo zaadoptować go do już istniejącej garderoby – mówi o kolekcji projektant Dariusz Jarzynka. Bez trudu dobieramy do niego dodatki  a jednocześnie praktycznie pasuje do wszystkich typów urody i każdy wygląda w nim dobrze.

WLC_backstage_jz2016_17_8

Szlachetne, najlepsze gatunkowo tkaniny w połączeniu z fantazyjnymi wzorami tworzą pociągające kompilacje, obok których ciężko przejść obojętnie.

WLC_backstage_jz2016_17_5

W obiektywie utalentowanej fotografki Izy Grzybowskiej, z którą marka współpracowała już w przeszłości, pojawili się francuska piękność Audrey Favardin oraz pochodzący z Portugalii Joao Pedro. Chemia jaką udało się nawiązać na planie sprawiła, że uchwycone w kadrach momenty przesiąknięte są niedopowiedzeniem, tajemnicą oraz wzajemną fascynacją.

WLC_backstage_jz2016_17_4

– Za motyw przewodni sesji obraliśmy geometrię. Ostre, przestrzenne bryły skąpane w odcieniach bieli, szarości i grafitu stanowiły doskonałe tło dla prezentowanych w kampanii koszul – w końcu to one są w tej historii najważniejsze – mówi o pracy na planie Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu marki.

WLC_backstage_jz2016_17_7

Oficjalna premiera kampanii nastąpi już w sierpniu. Autorem zdjęć backstagowych jest Łukasz Wajszczyk.

 

Zdjęcia: Iza Grzybowska

Stylizacja: Maria Szaj

Make-up: Iza Wójcik

Włosy: Piotr Wasiński

Backstage : Łukasz Wajszczyk

Produkcja: Move Picture

 

***

Wólczanka od zawsze stawia na najwyższą jakość tkanin i dodatków oraz perfekcję wykonania. W swoich kolekcjach posiada zarówno klasyczne wzory jak i modele zaprojektowane w oparciu o najnowsze światowe trendy. Najbardziej wymagającym klientom – Wólczanka poleca linię Lambert. Lambert to koszule uszyte zgodnie z zasadami tradycyjnego krawiectwa, z tkanin od renomowanych światowych producentów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności