lederboard

Wybieramy TRENERA / COACHA ROKU 2019

Redakcja magazynu Law Business Quality po raz pierwszy ogłasza konkurs pod hasłem TRENER/COACH ROKU 2019. Pragniemy nagrodzić najbardziej doświadczonych i cenionych trenerów/coachów, których główną misją jest dzielenie się swoją wiedzą. Którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje, oferując swoim klientom szkolenia na najwyższym poziomie.

 

 

 Poprzez nasz konkurs pragniemy wyróżnić i docenić trenerów, którzy zarażają swoją pasją, optymizmem, wiarą w drugiego człowieka. Którzy oferują oryginalne, a przede wszystkim skuteczne narzędzia pobudzające potencjał swoich klientów. Chcemy nagrodzić tych coachów, którzy umieją podnieść satysfakcję z życia zawodowego i prywatnego osób z nimi współpracujących. Którzy są w stanie pobudzić do działania. Dać motywację do zmiany stylu życia. Którzy umieją słuchać, zadawać pytania i skłaniać swoich klientów do osobistych wglądów w głąb siebie, aby mogli zrozumieć własne schematy i strategie funkcjonowania – wyjaśnia Ilona Adamska, redaktor naczelna Law Business Quality, pomysłodawczyni konkursu. 

Nagrody w konkursie zostaną przyznane w trzech kategoriach:

  1. COACH
  2. MÓWCA MOTYWCYJNY / INSPIRATOR
  3. TRENER BIZNESU

Zgłoszenia kandydata / kandydatki można dokonać osobiście lub przez osoby trzecie.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • Imię i nazwisko trenera / coacha
  • Zdjęcie portretowe (biznesowe)
  • Określenie kategorii (wybranie jednej z trzech wyżej wymienionych)
  • Uzasadnienie / Opis działalności (opis stylu pracy, jakimi metodami pracuje; z jakiego zakresu prowadzi szkolenia, zdobyte nagrody / wyróżnienia; wydane książki; jakie umiejętności / wartości wynosi Klient po warsztatach)
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów konkursu (w przypadku, gdy kandydat zgłaszany jest przez osoby trzecie należy dołączyć również zgodę kandydata na wykorzystanie jego wizerunku i danych osobowych na potrzeby konkursu).

 

 

Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia pod adresem: redakcja@ikmag.pl

O zwycięstwie decyduje głosowanie SMS-owe, które ruszy 20 grudnia i potrwa do 30 grudnia (do godziny 23:59). 

Redakcja przyzna 3 statuetki (po jednej w każdej kategorii) oraz wyróżnienia w postaci dyplomów dla drugiego i trzeciego miejsca w poszczególnej kategorii.

Z trenerami/coachami, którzy zdobędą największą liczbę głosów w swojej kategorii, przeprowadzimy wywiady, które zostaną opublikowane w ekskluzywnym magazynie LAW BUSINESS QUALITY w wydaniu wiosennym.

Wręczenia nagród odbędzie się pod koniec stycznia podczas noworocznego spotkania networkingowego w jednej z warszawskich restauracji.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności