lederboard

Zadbaj o swoją szafę – wykorzystaj liczne promocje w sklepach internetowych i porady profesjonalnej stylistki!

W czasie kwarantanny musimy do minimum ograniczyć nie tylko kontakty z innymi, ale również różnorodne zakupy. Z tego powodu wielu z nas decyduje się na zakupy online – zwłaszcza że wiele sklepów oferuje obecnie naprawdę atrakcyjne promocje czy wyprzedaże! Czas spędzony w naszych domach czy mieszkaniach możemy więc przeznaczyć na to, aby po epidemii wyglądać naprawdę znakomicie. Czy musimy jednak zadbać o to samodzielnie?

Darmowe spotkanie ze stylistką online

Nie każdy musi znać się na modzie, czy aktualnych trendach, nie każdy też z łatwością potrafi dobierać ubrania, które będą do niego pasować, podkreślając atuty wyglądu danej osoby, jednocześnie tuszujące przynajmniej niektóre niedoskonałości. Jeżeli masz z tym problem – pamiętaj, że możesz zdecydować się na konsultacje online z profesjonalną stylistką – Gosią Marszałek. Dla wielu jednak najważniejsze jest to, że są one darmowe.

Standardowo konsultacje z Gosią Marszałek dostępne są w Galerii Łomianki – to kameralne centrum handlowe, które znajduje się pod Warszawą. Tam, w trakcie około dwugodzinnego spotkania, mogliśmy nie tylko dowiedzieć się co będzie pasować w przypadku naszej sylwetki, lecz również ruszyć ze stylistką na zakupy, gdzie pomagała nam ona kupić to, co będzie na nas wyglądało naprawdę znakomicie.

Obecnie nie ma takiej szansy – podobnie jak inne centra handlowe, Galeria Łomianki pozostaje w większości zamknięta, a otwarte pozostają jedynie nieliczne sklepy czy lokale usługowe. Galeria jednak zdecydowała się nadal wspierać swoich klientów i dbać o ich jak najlepszą prezencję, z tego powodu można umówić się na konsultacje online – zapisy dostępne są pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

Jak wyglądają konsultacje online?

Aby przebiegały one naprawdę sprawnie, upewnijmy się wcześniej, że mikrofon oraz kamera w naszym laptopie działają bez zarzutu. Umożliwiają to nie tylko ustawiania naszego komputera, lecz również programy, takie jak Skype, gdzie możliwe jest sprawdzenie działania mikrofonu oraz kamery, bez nawiązywania z kimkolwiek połączenia.

Pierwsza część konsultacji będzie trwała około 30 minut – w jej trakcie obędzie się również ocena naszej sylwetki. To jednak nie jest koniec. Integralną i dla wielu najważniejszą rzeczą podczas standardowych konsultacji, było właśnie wspólne wyjście na zakupy. Skoro obecnie nie jest ono możliwe, po pierwszej rozmowie mamy szanse na to, by kontaktować się z Gosią drogą mailową. W taki sposób będzie nam ona doradzała, co warto kupić a czego nie.

Dzięki temu będziemy mogli przebierać wśród wielu produktów, które oferowane są przez internetowy sklepy, odpowiedniki tych stacjonarnych znajdujących się na terenie Galerii Łomianki. Pełną listę sklepów online, które należą do Najemców, możemy znaleźć pod adresem https://galerialomianki.pl/lista-sklepow-online-naszych-najemcow/.

Pamiętajmy, że w wielu przypadkach czekają tam na nas liczne promocje, wyprzedaże czy obniżki cen, stąd mamy obecnie naprawdę znakomitą okazję na to, by na zakupach ubrań czy dodatków naprawdę oszczędzić. Jeżeli okaże się, że wybierzemy zły rozmiar lub ubrania okażą się zakupem nietrafionym, nie martwmy się, bowiem zawsze możemy je odesłać, jak w przypadku innych rzeczy kupowanych przez nas przez internet. Pamiętajmy więc, aby na samym początku nie odrywać metek a zrobić to dopiero wtedy, gdy upewnimy się, że dany produkt był naprawdę odpowiednim zakupem.

Same zakupy powinny być jednak naprawdę udane, w końcu w nich będzie wspierać nas profesjonalna stylistka!

Z tego powodu warto już teraz przejrzeć strony licznych sklepów i poszukać tam propozycji dla siebie. Zostaną one później ocenione przez Gosię, która powie nam, czy jej zdaniem będzie to dla nas właściwe rozwiązanie.

Jak przygotować się do spotkania ze stylistką online?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, upewnijmy się, że nasz sprzęt, czyli mikrofon oraz kamera, działają bez zarzutu. Warto również zastanowić się, jaki jest cel samej konsultacji. Czy są elementy, nad którymi chcemy się skupić w pierwszej kolejności? Co nam się w sobie nie podoba, jakie mamy wątpliwości? Warto po prostu przemyśleć dokładnie pytania, które chcemy zadać Gosi – dzięki temu cała rozmowa przebiegnie naprawdę sprawnie, my natomiast uzyskamy liczne odpowiedzi. Wiedzą więcej o nas, Gosia będzie mogła nam również jeszcze lepiej pomóc.

Oszczędzaj na licznych promocja i wyprzedażach!

Kiedy już będziemy wiedzieli, co kupić, na pewno uda nam się jeszcze lepiej wykorzystać liczne promocje oraz wyprzedaże. Wiele sklepów będzie chciało przyciągnąć do siebie licznych klientów, stąd zwracajmy uwagi na to, co mają nam one do zaoferowania. W razie wątpliwości nie bój się zaryzykować – z jednej strony możesz w takim wypadku zwrócić się z pytaniem do Gosi, z drugiej strony – pamiętaj o możliwości zwrotu, który w przypadku niektórych sklepów sięga nawet 100 dni. To idealna opcja, która sprawia, że nie ryzykujemy niczym, a efektem może być nasz znacznie atrakcyjniejszy wygląd, gdy tylko epidemia już minie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności