Agnieszka Janisz z Kliniki Korona – Lwicą Biznesu 2016


Właścicielka renomowanej warszawskiej kliniki Korona, Agnieszka Janisz została laureatką prestiżowej nagrody Lwice Biznesu 2016!

 

30 września, w warszawskim Hotelu Double Tree by Hilton miało miejsce wyjątkowe wydarzenie- gala Lwice Biznesu 2016. Impreza zorganizowana przez Agencję PR I.D. Media obfitowała niezwykłe wydarzenia. Podczas gali zaprezentowano najnowszą książkę wydawnictwa I.D.Media „Lwice Biznesu” oraz wręczono statuetki wszystkim zaprezentowanym na jej kartach wyjątkowym kobietom. Wśród nagrodzonych pań znalazły się przedstawicielki świata kultury, sztuki, nauki, biznesu. Wszystkie te niezwykłe osobowości połączyły: pasja, niezłomność i chęć do osiągania zamierzonych celów, bez względu na napotykane przeszkody. Jedną z takich wyjątkowych osobowości, zauważonych i wyróżnionych przez wydawnictwo I.D. Media jest Agnieszka Janisz, kobieta, dla której słowo „niemożliwe” po prostu nie istnieje!

dsc_6135

Pani Agnieszka wraz z mężem jest właścicielką renomowanej kliniki Korona, doskonale znanej czytelniczkom magazynu „Imperium Kobiet” z diagnostyki i najnowszych metod leczenia chorób piersi. Klientki kliniki Korona mogą wybrać w jej bogatej ofercie także wiele profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetologii. Ale to nie wszystko – dzięki Agnieszce Janisz Korona wyróżnia się na tle innych, podobnych ośrodów.

dsc_6131

W podwojach kliniki Korona organizowane są bowiem całkowicie bezpłatne spotkania dla pań, na których, w przyjaznej i serdecznej atmosferze uczestniczki mogą rozwiązać wszelkie wątpliwości dotyczące raka piersi- najbardziej podstępnej choroby, z jaką borykają się kobiety. Nic dziwnego zatem, że organizatorka spotkań, Agnieszka Janisz, zdobyła prestiżową statuetkę „Lwice Biznesu 2016”:

– To był wyjątkowy wieczór i wyjątkowe emocje! Jestem niezmiernie szczęśliwa, że moja postać pojawiła się na kartach książki „Lwice Biznesu” oraz, że zostałam laureatką tej wyjątkowej nagrody. To dla mnie wielki zaszczyt. Mam nadzieję, że to wyróżnienie sprawi, że znajdę jeszcze wiele inspiracji tak potrzebnych do dalszego samorozwoju i niesienia pomocy innym. – mówi wzruszona Agnieszka Janisz.

Znając niespożytą energię właścicielki kliniki Korona, jesteśmy przekonani, że ten cel pani Agnieszka osiągnie bez trudu!

 

Joanna Bielas

fot. Witold Szczekowski, Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności