Akademia Liderek – kuźnia talentów w Twojej firmie!

Wykreowanie spójnej, budzącej zaufanie marki to efekt pracy całego zespołu. W obecnej rzeczywistości coraz częściej jednak to kobiety zarządzają mniejszymi czy większymi zespołami. Warto zadbać o ich rozwój, po to, by kreować lepszą, udoskonaloną wizję biznesu. Nikt nie zapewni tego lepiej niż Kinga Bogdańska – mentorka, kreatorka Akademii Liderek!

 

„Słaba płeć”? To określenie już dawno przestało mieć rację bytu w biznesie. Kobiety, dzięki takim cechom jak: nieustanna chęć podnoszenia swych kwalifikacji, inteligencja emocjonalna, nastawienie się na cel, wrodzony dar do organizacji pracy własnej w systemie „multi-task”, nie tylko znakomicie odnajdują się w korporacyjnej rzeczywistości, ale też coraz częściej sprawdzają się jako kadra zarządzająca niższego, średniego i wysokiego szczebla.

Ambitne wyznaczanie celów, umiejętność słuchania i rzeczowego przekonywania do swych racji, determinacja – to 3 cechy, które w kobietach przełożeni cenią najbardziej. Paradoksalnie jednak, to właśnie inteligencja emocjonalna jest sferą, która niekiedy wymaga wsparcia i ukierunkowania. Dzięki temu, cały system zarządzania w firmie zacznie działać sprawniej i efektywniej, a poziom stresu wynikającego z nieumiejętnej komunikacji ulegnie zminimalizowaniu. Takie realne wsparcie przynoszące wymierne korzyści zapewnia Akademia Liderek – unikatowy projekt Kingi Bogdańskiej.

Adresowany jest do kobiet tworzących kadrę zarządzającą w firmach, instytucjach i organizacjach; do przedsiębiorczych businesswoman, które chcą w pełni wykorzystać swój potencjał w życiu zawodowym i nie tylko! Akademia Liderek „w liczbach” prezentuje się naprawdę imponująco i zawiera: 100 godzin intensywnej pracy rozłożonej na 6 miesięcy, podzielonej na 11 całodziennych spotkań grupowych na żywo, 6 spotkań on-line oraz 11 sesji indywidualnych.

Czynnikiem wyróżniającym Akademię Liderek na tle innych szkoleń jest przede wszystkim wielopoziomowość: mentorka pracuje nie tylko z samymi uczestniczkami, ale też z komórkami organizacyjnymi, z którymi najczęściej się współpracuje Liderka, a także z jej przełożonymi. Efekt tak wszechstronnego działania to mająca ogromne znaczenie poprawa komunikacji między pracownikami firmy na różnych szczeblach i poziomach. Synergicznemu współdziałaniu współpracowników sprzyja również indywidualne podejście do uczestniczek Akademii Liderek – działając bez schematów i dostosowując proces do uczestniczek i filozofii firmy, Kinga Bogdańska z powodzeniem przekonuje, że pracownice zaczną tworzyć synergiczne zespoły, w których członkowie uzupełniają się swoimi talentami. Wśród wielu zalet tego procesu warto podkreślić najistotniejszy aspekt: autorski program rozwojowy Kingi Bogdańskiej pozwoli lepiej uświadomić sobie posiadanie mocnych stron i używanie ich do zarządzania słabymi stronami, co może być kluczowe w kontaktach z ważnymi klientami czy partnerami biznesowymi.

Akademia Liderek Kingi Bogdańskiej opiera się na rzetelnych podstawach, a nie bezzasadnych obietnicach. Dlatego efekty, które przynosi ten autorski proces rozwojowy będą odczuwalne szybko i co najważniejsze, na długo. Potwierdzają to zadowolone uczestniczki, ich współpracownicy i przełożeni!

Kontakt: kinga@kingabogdanska.com 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności