lederboard

ARTIS Wellness Club – nowy wymiar klubu fitness


ARTIS Wellness Club to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. ARTIS powstał dla ludzi, którzy wierzą w ideę wellness i chcą w świadomy sposób osiągać stan równowagi organizmu. ARTIS Wellness Club to klub klasy premium, jedyny taki klub w Polsce. Takim mianem określane są najbardziej ekskluzywne kluby fitness na świecie, charakteryzujące się doskonałym standardem sprzętu i jakością świadczonych usług, na całym świecie jest ich tylko 1000.

 

Artis Wellness Club to:

– 1600 m2 powierzchni Klubu;
– 45 urządzeń cardio;
– strefa SPA z sauną i zabiegami relaksująco-upiększającymi;
– 50 urządzeń siłowych;
– 5 stref treningowych;
– strefa spotkań;
– strefa dla dzieci
– nieskończenie wiele możliwości treningu!

ARTIS Welness Club wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klubowicza. Na starcie każdy z nich przechodzi specjalistyczny wywiad z trenerem personalnym, dzięki czemu trener jest w stanie poznać jego oczekiwania i dobrać taki program treningowy, by im sprostać jak najlepiej. Po wywiadzie następuje przegląd możliwości, tak, by trening nie był wymęczający a ćwiczenia możliwe do wykonania. Wtedy Klubowicz otrzymuje spersonalizowany plan treningowy, wg którego powinien ćwiczyć, by osiągnąć swoje cele. Ale że nie samym treningiem człowiek żyje, po wszystkim może korzystać ze strefy SPA, tak by zrelaksować się i zregenerować siły.

artis5

Jesteś fanem zajęć fitness? Świetnie! ARTIS Welness Club oferuje szeroką gamę zajęć, wśród których każdy znajdzie odpowiednie dla siebie – są to między innymi:

• Zajęcia wzmacniające i modelujące ciało – Cellustop, Body Shape, Fit Ball, ABT, TMT
• Zajęcia budujące kondycję i siłę o wyższej intensywności – Fat Burning, Tabata, Zumba, Latino
• Zajęcia mentalne i relaksujące – Joga, Pilates, BodyArt, Stretching, Zdrowy Kręgosłup.
• Zajęcia dla kobiet w ciąży i pozwalające utrzymać dobrą formę po ciąży.
• Zajęcia ruchowe dla dzieci w formie zabawy, dostosowane do wieku i możliwości.

artis7

Na amatorów nowinek technologicznych również czeka wiele atrakcji! Pierwsza z nich to urządzenia cardio wyposażone w multimedialne ekrany, pozwalające m.in. na przeglądanie stron internetowych, dostęp do aplikacji YouTube, Facebooka, Angry Birds, Skype i wiele, wiele więcej.

Klub udostępnia ponadto specjalną aplikację ARTIS Club, dzięki której można stworzyć swój uniwersalny dziennik treningowy, w którym zapisywane będą treningi, kontrolowane postępy oraz oraz dostępne będą programy treningowe przygotowane przez trenera. Wisienką na torcie są ekrany dotykowe zamontowane przy maszynach siłowych pokazujące prawidłowy zakres ruchu i liczące wykonane powtórzenia.

artis10

Jesteś mamą przedszkolaka? Nie musisz rezygnować z treningów! Zabierz go ze sobą do ARTIS Wellness Club! Klub oferuje bezpłatną opiekę nad dzieckiem podczas treningów. Strefa dla dzieci to ponad 30 m2 specjalnie przygotowanej przestrzeni, w której dzieci miło spędzą czas pod okiem wykwalifikowanej kadry.

ARTIS WELLNESS CLUB- MISJA

„Chcemy żebyś czuł(a) się młodo i atrakcyjnie. Niech w Twoim ciele zapanuje harmonia między ciałem a duchem. Niech zmęczenie ustąpi miejsca Twojej energii wewnętrznej , którą pomożemy Ci odkryć. Wypracujemy z Tobą dobrą kondycję fizyczną i wygląd Twego ciała skupiając się na tym, jakie masz predyspozycje i co lubisz. Poczuj siłę zdrowia.”

ARTIS WELLNESS CLUB- WARTOŚCI

„Witalność, zdrowie i energia – to wartości, w które szczególnie wierzymy w ARTIS Wellness Club. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim życie może być lepsze, piękniejsze i szczęśliwsze. Pomyśl o ruchu, dobrym samopoczuciu, efektywnym spędzeniu wolnego czasu, o zrobieniu czegoś tylko dla siebie – to właśnie ARTIS Wellness Club.”

 

ARTIS Wellness Club
Centrum Royal Wilanów
ul. Klimczaka 1, 02-972 Warszawa
tel.: 668 888 098
email: biuro@artisclub.pl
www.artisclub.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności