lederboard

Axami dla każdej z nas!


Myślisz, że w seksownej bieliźnie dobrze wyglądają tylko modelki? Przekonaj się, że jest inaczej!

 

Nie trzeba być modelką, by wyglądać zjawiskowo! Wystarczy tylko zapomnieć o swoich kompleksach, uwierzyć w siebie i… wybrać idealną bieliznę. Do takiego wniosku doszły znane na całym świecie marki, które obok tradycyjnych sesji z udziałem profesjonalnych modelek chętnie prezentują swoje produkty na zwykłych dziewczynach. To dowód na to, że każda z nas może czuć się pięknie i wspaniale prezentować się w tej samej bieliźnie, którą na wybiegach noszą modelki.

Bez tytułu  DCZ_9816

Białostocka marka Axami w swej najnowszej kampanii prezentuje zdjęcia modelek i „zwykłych” kobiet, które mają na sobie te same zestawy bielizny. Efekty są zdumiewające!

Nikogo nie powinno to jednak dziwić – przecież siłą marki Axami jest bogata oferta wzorów biustonoszy, które kochają kobiety: push-up, miękkie, usztywniane, czy balkonetki. Klientki białostockiej firmy zachwyca również szeroki wachlarz wzorów i faktur: koronki, hafty, tiule, kropki, kwiatki, kokardki, czy gładkie.

V-5639  IMG_7093 - 1a

Bielizna Axami to idealny wybór na romantyczny wieczór, ale też komfort i wygoda na co dzień. Nic dziwnego zatem, że wiernymi klientkami firmy są nastolatki, ale też kobiety dojrzałe, zmysłowe kusicielki i panie ceniące delikatność i subtelność, kobiety odważnie eksponujące swe atuty oraz dziewczyny o większym rozmiarze.

Łączy ich jedno – każda z nich w bieliźnie Axami prezentuje się zjawiskowo, niczym modelka na światowym wybiegu.

V-4851, V-4852, V-4853, V-4858  IMG_6785 - 1a

 

Tak właśnie postrzegają się zadowolone klientki marki Axami i tak są postrzegane przez swoich mężczyzn…

Axami_V-5171  INSTANT SECRET6a

Oglądając zdjęcia z najnowszej sesji marki Axami trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem!

         V-5200       34

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności