Cera najlepsza pod słońcem!

Nadeszło lato, a z nim pora, by wreszcie ozłocić ciało i nadać skórze odcień pięknej opalenizny! Słońce wysusza jednak skórę i przyspiesza procesy starzenia… Możemy jednak ochronić się przed niechcianymi zmianami. Pomoże nam w tym naturalny kolagen!

 

Niby wiemy, że trzeba chronić skórę przed nadmiarem promieni słonecznych, ale w praktyce często zapominamy o tym, że nadmiar słońca szkodzi. W efekcie wracamy z urlopu z przesuszoną, zwiotczałą skórą, która zamiast dodawać uroku… dodaje nam lat. Co roku obiecujemy więc sobie, że tym razem naszą najpiękniejszą wakacyjną pamiątką będzie ozłocona, jędrna i promienna cera. W osiągnięciu tego efektu pomoże nam stosowanie dobrych kremów z filtrami, które chronią przed szkodliwym  promieniowaniem.

Okazuje się jednak, że w utrzymaniu dobrej kondycji naszej skóry nie wystarczy ochrona „od zewnątrz”. Latem każda z nas  może bowiem zapomnieć o posmarowaniu się kremem z filtrem ochronnym regularnie, co dwie godziny, czy w pochmurny dzień. A to najkrótsza droga do podrażnienia i wysuszenia skóry! Na szczęście jest prosty sposób, dzięki któremu możemy przeciwdziałać takim niechcianym „pamiątkom z wakacji” – to suplement diety zawierający naturalny, czysty kolagen prosto z Norwegii.

 

dsc_7030s1

 

Kolagen to białko, które w głębokich warstwach skóry tworzy mikrowłókna utrzymujące jędrność cery. Z wiekiem jednak ich struktura ulega zniszczeniu, a skóra staje się wiotka. Niektóre czynniki wzmagają te procesy. Należą do nich zbyt duże dawki promieni słonecznych, które kumulują się w skórze, by po latach wystawić nam rachunek w postaci zmarszczek, przebarwień i zwiotczałej skóry. Na szczęście można przeciwdziałać tym procesom. Najskuteczniejszy sposób to codzienna dawka naturalnego kolagenu norweskiego.

Kolagen przyjmowany w takiej postaci nie tylko jest bezpieczny i szybko się wchłania, ale też aktywnie przeciwdziała procesom przedwczesnego starzenia. Dzięki kolagenowi norweskiemu każda kobieta może mieć pewność, że zapewnia swojej skórze najwyższy poziom ochrony przed utratą jędrności – bez względu na to, czy spędza urlop na Bali, czy nad Bałtykiem!

Zadbaj o młody wygląd twojej skóry i oprócz kremu z filtrem, spakuj do wakacyjnej walizki także suplement: kolagen norweski. Dzięki niemu twoja cera będzie najpiękniejsza pod słońcem!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności