„Color Wings – Fly with colors” – pierwsza odsłona w Warszawie


15 kwietnia w znanej z artystycznej duszy przestrzeni Domu Handlowego Mysia 3, odbędzie się wernisaż prac malarskich artystki – Wioletty Karaś. Tytuł wystawy „Color Wings – Fly with colors” oznacza rozwinięcie skrzydeł i realizowanie pasji.  Dla samej artystki symbolizuje on również wytrwałość w dążeniu do spełniania marzeń i życia według swoich pragnień, zasad i odczuć.

 

Podczas wernisażu zostanie zaprezentowanych 25 obrazów, które przeniosą gości w świat Wioletty, czyli w świat nieograniczonych możliwości. Żywa kolorystyka dominująca w obrazach, jest odzwierciedleniem życia i pasji artystki. Inspiracją dla niej jest otaczający ją świat, wywołujący wiele niezwykłych i często zaskakujących emocji.

Jedną z atrakcji wernisażu będzie pokaz tanga w wykonaniu znanych instruktorów Tanga Argentyńskiego: Jakuba Milongi i Magdaleny Bochińskiej. Wśród gości wernisażu znajdą się znane osobowości ze świata sportu jak Grzegorz Pilarz czy Jakub Bączek. Samo spotkanie poprowadzi Jerzy Milewski. Nie zabraknie również muzyki na żywo w wykonaniu muzyków z zespołu Tercet Egocentryczny. Nie ma tu przypadku: taniec, sport i muzyka to kolejne pasje artystki, które bez wątpienia miały wpływ na jej twórczość, a emocje jakie wywołały można dostrzec we wszystkich obrazach.

Wernisaż organizowany jest z myślą o podopiecznych fundacji Jonatan, w ramach akcji POMOC TO SZTUKA, którą Wioletta organizuje już po raz czwarty. 10 % ze sprzedaży każdego z obrazów zostanie przekazane na konto wspomnianej fundacji.

Wernisaż odbędzie się 15 kwietnia w godzinach 19.00-22.00 w Domu Handlowym Mysia 3, ul. Mysia 3 w Warszawie.  Udział jest bezpłatny.

Do udziału w wernisażu artystka zaprasza wszystkich, którzy kochają sztukę, muzykę, taniec, sport i dążą do realizacji swoich marzeń. Może właśnie wystawa prac Wioletty Karaś, będzie dla wielu osób punktem zwrotnym, inspiracją i motywacją do spełniania marzeń?…

Szczegóły, prace Wioletty i program wernisażu dostępne są na stronie: http://colorwings.eu/cw-news/item/7-wernisaz

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres: wernisaz@colorwings.pl

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności