Czujesz się mało techniczna? Świetnie! Wyklikaj biznes online swoich marzeń.

Marzysz o biznesie, który realizowałby Twoje marzenia o wakacjach pod palmami, większym mieszkaniu czy zabezpieczeniu finansowym? Oparty na własnych zasadach i w Twoim rytmie? Postaw na biznes online! Nawet jeśli Ty i technologia to gwarantowana katastrofa.

 

 

 

XXI w. to nie lada wyzwanie dla wszystkich osób, które omijają Internet i jego możliwości szerokim łukiem. Świat się zmienia i zmieniamy się my, konsumenci. Zresztą spójrz na poniższe cyferki:

 • 86% Polaków korzysta z Internetu,
 • 65% Polaków kupuje produkty przez Internet,
 • +94 mld zł, o tyle wzrośnie w Polsce e-commerce do 2027 r.

Robi wrażenie, prawda? Dlatego warto przestać opędzać się od technologii, odłożyć kijek na bok i dać sobie szansę. Bo wiedza techniczna to Twoja przyszłość. Dzięki niej:

 • nadążasz za zamianami, które i tak już się dzieją wokół Ciebie,
 • opanowujesz lęk przed technologiami,
 • zdobywasz nowe możliwości rozwoju kariery zawodowej,
 • wchodzisz w cyfrową przyszłość zabezpieczona w zdobytą wiedzę,
 • Twoja samoocena rośnie, bo widzisz, że poradzisz sobie z kolejnymi, nadchodzącymi zmianami.

Porzuć obawy. Wyklikaj biznes online.

Ile chciałabyś zarabiać miesięcznie: 10, 50, 100 tysięcy? Będziesz zarabiać na e-bookach, kursach, masterclass’ach, subskrypcji?

A może to pytania, które brzmią dla Ciebie nierealnie? Jakie masterclass’y, jakie 100.000 zł ? Przecież dopiero co postanowiłaś, że jednak warto postawić na biznes online. A wiadomo, od pomysłu do jego realizacji… no, musi minąć kilka miesięcy. Ba! Nawet może i lat. Nie da się ot tak, usiąść, wyklikać i już mieć gotową stronę, sklep lub platformę internetową. Prawda?

Jasne. Biznes online oparty jest na nowych technologiach. Musisz je poznać, żebyś w ogóle miała szansę wyobrazić sobie, siebie pływającą w basenie pełnym dolarów. Ale kto powiedział, że ma to być droga przez mękę lub za którą musisz zapłacić miliony monet?

Wyklikanie biznesu online jest prostsze, niż myślisz.

Na szczęście żyjesz w takich czasach, gdzie Internet daje Ci również fantastyczne możliwości, nawet jeśli wiesz, że technologia to nie Twoja bajka.

Wyklikanie biznesu może być technologicznie bezbolesne.

 • Nie musisz przechodzić skomplikowanych szkoleń z programowania HTML-a.
 • Do wyklikania prostej, działającej strony nie potrzebujesz grzebać się w kodzie.
 • Ani poświęcić wielu miesięcy na naukę.

Zacznij wraz z Interaktywną Akademią WordPressa i ciesz się wynikami…no właśnie, za 2 tygodnie, 3 miesiące, pół roku? Wszystko zależy od Ciebie. To Ty decydujesz, w jakim tempie będziesz działać nad swoją stroną WWW lub sklepem internetowym.

Nowe kompetencje i możliwości.

Jest o co walczyć. Zobacz, wg raportu przeprowadzonego przez Strategy & PwC w ciągu 5 lat nastąpi prężny rozwój sektora e-commerce. Jedną z przyczyn jest… inflacja! To m.in. dzięki niej transformacja w kierunku onlajnu przyśpieszy. Klienci już teraz szukają niższych cen, okazji i promocji właśnie w Internecie. A ten trend tylko się nasili.

Jest też druga odsłona cyfrowej rewolucji. Rynek pracy się zmienia, a wraz z nim potrzeba ludzi z nowymi tzw. kompetencjami przyszłości. Chodzi o:

 • kompetencje poznawcze,
 • kompetencje społeczne,
 • kompetencje cyfrowe i techniczne.

Te ostatnie to nie tylko zaawansowane programowanie, analizowane danych cyfrowych czy cyberbezpieczeństwo. To również podstawowe umiejętności posługiwania się technologiami cyfrowymi, umiejętność szukania cyfrowych informacji czy rozwiązywanie podstawowych zadań.

Wg raportu DELab, popyt na podstawowe umiejętności cyfrowe wzrośnie do 2030 r., aż o 65%!

Niech nie powstrzymują Cię technikalia. Zrób z nich swojego sprzymierzeńca!

Interaktywna Akademia WordPressa.

To miejsce, stworzone dla osób takich, jak Ty.

 • Osób nietechnicznych, które boją się, że kiedy klikną, nie ten przycisk co trzeba i komputer od razu wybuchnie.
 • Dla kobiet, które marzą o rozpoczęciu biznesu online, ale nie mają kasy na to, żeby zlecić profesjonalistom wyklikanie strony i sklepu internetowego za grube dziesiątki tysięcy złotych.
 • Dla marzących o własnym biznesie, który da im wolność i niezależność finansową.

Z Akademią krok po kroku, poprowadzona za rękę, wyklikasz własną stronę WWW, a następnie sklep internetowy:

 • Łatwo – bo nie musisz poświęcić kilku lat na studiowanie programowania.
 • Krok po kroku – dostajesz gotowe materiały, które pokazują Ci gdzie, co, konkretnie kliknąć; wystarczy zrobić to samo u siebie.
 • W swoim tempie – szybko się uczysz, lubisz sprawdzić wszystko kilka razy? Ucz się i działaj po swojemu, w dogodnym dla Ciebie czasie.

Interaktywna Akademia WordPress’a to pewne źródło wiedzy, łatwe i szybkie do wdrożenia w biznesie. Zakończone Certyfikatem. Jestem Interaktywna, Oli Gościniak to znana marka, która jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Zbuduj biznes online własnymi siłami, niskim kosztem, z moją pomocą.

Kto stworzył Akademię?

Mam na imię Ola Gościniak. Dzięki wsparciu, które kiedyś sama dostałam, teraz z dumą mogę powiedzieć o sobie, że jestem CEO, mentorką, wykładowczynią akademicką, organizatorką konferencji, programistką i autorką książek.

Mam misję, żeby pokazać kobietom takim jak Ty, że będąc osobą nietechniczną, możesz zbudować skuteczny i dochodowy biznes on-line. Biznes oparty na Twoich zasadach i zgodny z Twoimi wartościami. Marzysz o wyprowadzce z 35 m, założeniu rodziny lub zbudowaniu domu? Wierzę, że moja wiedza pomoże Ci w ich realizacji.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności