Dialog Możliwości już we wrześniu w Zabrzu


Dialog Możliwości – inspiruje do działania i pokazuje jak wiele istnieje możliwości do osiągnięcia własnego sukcesu. A także w jaki sposób pasja przeradza się w sposób na życie i biznes.

 

Dialog Możliwości promuje, wspiera oraz skupia osoby przedsiębiorcze. Daje doskonałą szansę na skuteczną promocję oraz wymianę wartościowych kontaktów. Jest impulsem do aktywnego działania. Cykliczne spotkania tworzone w ramach Dialogu Możliwości składają się z inspirujących prelekcji, wartościowych wrzutek informacyjnych oraz skutecznego networkingu.

Prelegenci opowiadają o przerodzeniu własnej pasji w biznes i sposób na życie, o wykorzystywanych przez nich narzędziach, sposobach na rozwój biznesu oraz podejmowaniu wyzwań.

Każdy uczestnik dostanie szansę na promocję (przedstawienie) swojego biznesu.

 

14138263_1096339000447124_9025554208917577401_o

 

Prelegenci:

Anna Młyńska – absolwentka wydziału wzornictwa katowickiej ASP. Nominowana do Najlepszych Dyplomów Projektowych 2014 Akademii Sztuk Pięknych w Polsce. Dyplom został uhonorowany Nagrodą Publiczności. Stał się podstawą publikacji w międzynarodowym wydawnictwie Lap Lambert Academic Publishing, które porusza kwestie kształtowania wizerunku użytkownika. Książka została wydawana w zakresie globalnym. Projektant mody, współpracuje między innymi z Próchnik S.A. Wprowadza kolorową odzież medyczną dla odziałów pediatrycznych, tworząc przyjazne otoczenie dla małych pacjentów.

Mirosław Maj – zabrzański przedsiębiorca i społecznik.Dyrektor Okręgu dla dużej europejskiej firmy z branży finansowej. Od 11 lat krzewi idee obiektywnego, nastawionego na Klienta doradztwa finansowego. Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego w Zabrzu. Współautor stuprocentowej skuteczności w pozyskiwaniu środków w ramach Zabrzańskiego Budżetu Partycypacyjnego.

Kuba Nagórski – szkoleniowiec, specjalista ds. marketingu zintegrowanego, business partner w ABYSS GLASS, współwłaściciel Agencji Kreatywnej KRĘCI SIĘ, Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends), lokalnych i regionalnych.Był członkiem Rady Konsultacyjnej w ramach starań Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży 2015, doradzając w obszarze działań marketingowych kierowanych do młodych ludzi. Od 2013 roku koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media. Co-founder w Revolve Software House.

Piotr Pytel – Prowadzi własną sieć franczyzową Storyteller Club, szkoli środowiska biznesowe i akademickie, Ekspert z zakresu wystąpień publicznych, trener sprzedaży bezpośredniej oraz mentor.

Jak zawsze na gości będzie czekać poczęstunek, który umili część networkingową. Podczas wydarzenia każdy będzie mieć również szansę krótkiej prezentacji własnego biznesu bądź projektu nad, którym pracuje.

Wydarzenie promować będzie Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”.

 

01.cdr

 

Współogranizatorami projektu są:

Agencja Lizard
FAJNA Spółdzielnia Socjalna – FAJNA Social Cooperative
Klaster Biznesów Kreatywnych
Grantus

Partnerem, który realizuje materiały promocyjne jest OkoObiektyw.

 

Misją Dialogu jest:

– Wspieranie przedsiębiorców i wspieranie ich w rozwoju
– Edukacja i promowanie prowadzenia działań społecznych i przedsiębiorczych
– Tworzenie sieci kontaktów biznesowych, dzięki którym nasi Partnerzy mają szansę na pozyskanie więcej stałych i lojalnych klientów, a a także budowanie swojej marki zwiększając tym samym swoje zyski,
– Uświadamianie i zachęcanie ludzi do przeradzania pasji w sposób na życie

 

Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/1764689023745812/

http://dialogmozliwosci.pl/

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności