Dlaczego potrzebujesz wirtualnej asystentki?

Zawód wirtualnej asystentki staje się coraz bardziej popularny, pomimo tego, że pojawił się stosunkowo niedawno. Trudno się dziwić, żyjemy w czasach niesamowicie intensywnego rozwoju, zatem by sprostać naszym potrzebom na rynku, pojawiają się nowe rozwiązania na wyciągnięcie ręki.

 

 

Co robi wirtualna asystentka?

Wirtualna asystentka wspiera klienta indywidualnego, jak i całe firmy w realizacji zadań służbowych oraz prywatnych. Zapewnia dyskrecję i anonimowość w błyskawicznym wdrażaniu w życie poleceń wyznaczanych przez klienta. Do jej obowiązków należy m.in. odbiór poczty, telefonów, maili – zatem wszystko to, co jest w stanie wykonać zdalnie. Na polskim rynku znajdują się także firmy, takie jak Brella, które oferują kompleksowe usługi w postaci wirtualnego sekretariatu, dzięki któremu zyskasz prawidłowo funkcjonujące biuro na wysokim poziomie, ograniczając jednocześnie koszty generowane przez konieczność utrzymania budynku. Mogąc polegać na profesjonalnym personelu, jesteś w stanie zagwarantować klientowi lepszy kontakt z firmą, a tym samym zwiększysz poziom obsługi klienta.

Kto potrzebuje wirtualnej asystentki?

Jeżeli szukasz oszczędności, ale jednocześnie zależy Ci na wysokim poziomie usług świadczonych przez Twoją firmę, wirtualna asystentka jest właśnie dla Ciebie. Nie da się ukryć, jak wiele zależy od dobrego pierwszego wrażenia. To właśnie pracownicy biurowi są najczęściej pierwszym kontaktem klienta z firmą. W związku z tym warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które zapewni profesjonalną obsługę przez wykwalifikowaną, przeszkoloną osobę. Częstym i oczywiście zasadnym jest pytanie o to, ile kosztuje wirtualna asystentka. Firma Brella gwarantuje rozliczanie za realnie przepracowane godziny, zatem ponosisz koszty wykonanej przez asystentkę pracy. Chcąc wskazywać konkretne kwoty, warto skupić się na oszczędnościach, które daje zatrudnienie takiego pomocnika. Szacowane przez firmę Brella ograniczenie kosztów związanych z wynajmem biura to średnio 2000 – 4000 zł miesięcznie, tych związanych z etatem sekretarki to oszczędność średnio 3000 – 5000 zł. Jeśli więc nie stać Cię na to, by narażać się na generowanie mniejszych zysków z prozaicznych powodów związanych z nieodebranym telefonem czy zbyt późną reakcją na wiadomość od klienta, warto postawić na profesjonalną usługę wirtualnej asystentki.

Wirtualna asystentka – opinie

Wirtualna asystentka to rozwiązanie doceniane przez klientów. Osoby, które się na nie zdecydowały, deklarują, że nie wyobrażają sobie już funkcjonowania firmy bez jej wsparcia. Tym, co chwalą sobie oni najbardziej, jest dopasowanie do ich indywidualnego tempa i stylu życia oraz spore odciążenie, które pozwala skupić się na rozwoju firmy i życiu codziennym. Wsparcie elastycznego oraz profesjonalnego współpracownika to gwarancja zaufania do wykonywanych przez niego usług. Dzięki temu klienci decydujący się na wirtualną asystentkę mogą bez obaw skupiać się na projektach dla nich ważnych, wiedząc, że zadania będą sprawnie zrealizowane.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności