lederboard

Domowa kawa prosto z ekspresu

Zapach świeżo zmielonej kawy przyprawia o zawrót głowy. Potrafi obudzić największego śpiocha i dodać energii na cały dzień. Picie kawy dla niektórych to wręcz codzienny rytuał, bez którego ciężko rozpocząć pracę. To także przyjemne zajęcie, które kojarzy nam się z miłym spędzaniem czasu z przyjaciółmi.

 

Posiadanie ekspresu do kawy to niesamowity komfort. We własnym domu możesz poczuć się jak prawdziwy barista! A to wszystko za sprawą wysokiej jakości ekspresów do kawy, które znajdziesz na stronie sklepu Eltkom.pl. Który ekspres będzie dla Ciebie najlepszy?

Sposób na pyszną kawę w stylu vintage

Ekspres ciśnieniowy ARIETE 1389/13 VINTAGE beżowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie styl retro. Dopełnieniem kuchni w stylu rustykalnym będzie tenże oto ekspress do kawy. Opływowe kształty i włoski design z pewnością wpływają na walory estetyczne sprzętu. Ekspres ciśnieniowy  ARIETE 1389/13 VINTAGE beżowy posiada moc 900W i zaparzy dla Ciebie kawę pod ciśnieniem 15 BAR. To funkcjonalne urządzenie może przygotować kawę zarówno mieloną jak i w podsach ESE. Zachowanie czystości to pestka! Dzięki metalowej podstawie z łatwością wyczyścisz każdy element urządzenia. Pojemnik na wodę zmieści 0,9 l płynu. Możesz go wyjmować i napełniać bieżącą wodą. Już dziś możesz cieszyć się niezawodnym sprzętem, który sprawi, że każdy Twój poranek stanie się jeszcze bardziej przyjemny.

Powiew nowoczesności w Twojej kuchni!

Ekspres ciśnieniowy ARIETE 1366/50 PICASSO prezentuje design nowoczesny i wpisuje się we wnętrze każdej kuchni. Jego zaletą są niewielkie kształty, które z pewnością sprawdzą się na małych powierzchniach. W zestawie z ekspresem ciśnieniowym ARIETE 1366/50 PICASSO otrzymujesz dysze Maxi Cappuccino, tarcze Thermocream oraz kolbę na kawę mieloną, jak i zarówno na tabletki E.S.E.

Urządzenie posiada moc 850W, natomiast kawa zaparzana jest pod ciśnieniem 15 BAR. Pojemność zbiornika na wodę to z kolei 0,9 l.

Ekspres ciśnieniowy ARIETE 1366/50 PICASSO to elegancki pomysł na prezent dla prawdziwego smakosza kawy. Niewielkie rozmiary dają możliwość ulokowania urządzenia w każdym miejscu w naszej kuchni.

Jak zadbać o czystość ekspresów ciśnieniowych?

Jeśli chcesz, aby Twój ekspres funkcjonował sprawnie, warto zainwestować w odpowiednie środki czystości. Jednym z produktów niezbędnych do tego celu jest odkamieniacz do ekspresu DELONGHI ECODECALK o pojemności 500 ml. Jest to jedna z najbardziej wydajnych wersji płynu odkamieniającego o symbolu SER3018. Używając odkamieniacza do ekspresu DELONGHI ECODECALK nie musisz martwić się o jego skład. Produkt ten jest w 100% przyjazny środowisku i skuteczny w zwalczaniu osadu wapiennego gromadzącego się wewnątrz ekspresów do kawy. Płyn można stosować zarówno w automatycznych, jak i manualnych ekspresach do kawy. Używając odkamieniacza do ekspresu DELONGHI ECODECALK zwiększysz żywotność i wydajność ekspresu.

Ekspres ciśnieniowy to sprzęt, który powinien znaleźć się w kuchni każdego smakosza kawy. Napój, który zaparzysz za jego pomocą, rozbudzi nawet największego śpiocha. W sklepie Eltkom znajdziesz model idealny dla Ciebie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności