lederboard

Ekologia w stylu Slow i sportowe endorfiny


JOY FIT CREW to polska marka, stworzona z myślą o kobietach aktywnych, zafascynowanych zdrowym stylem życia i praktykujących świadomą, ekologiczną konsumpcję. Hasło marki „Actually, I can” przekonuje, że każda z nas jest w stanie przejść na „jasną stronę mocy” i jeszcze lepiej zadbać o siebie oraz swoje samopoczucie. Oddychające, najwyższej jakości biodegradowalne tkaniny oraz wykorzystane w procesie produkcji technologie dają poczucie pełnego komfortu i sprawiają, że kobieta czuje się w nich, jak we własnej skórze. JOY FIT CREW to nowa na rynku sportowa odzież dla pewnych siebie, przebojowych i nowoczesnych kobiet, które wiedzą, czego chcą.

 

Misja endorfina

Radość ze zdrowego stylu życia, fascynacja aktywnością fizyczną oraz miłość do natury to nadrzędne priorytety nowej na rynku marki JOY FIT CREW, która za główny cel stawia sobie dostarczenie w pełni ekologicznego, wyprodukowanego z najwyższej jakości materiału, produktu. JOY FIT CREW powstała z myślą o kobiecie, dla której równowaga ciała i umysłu stanowi nieodłączny element jej zdrowego stylu życia.

LOOKBOOK JOY FIT CREW (2)

 

Energię do działania odnajduje zarówno w aktywności fizycznej, jak i medytacji. Elementem, który cechuje markę JOY FIT CREW jest jej wszechstronność i nowoczesność, dlatego chce towarzyszyć kobiecie nie tylko na sali treningowej, ale i na co dzień: na zakupach, w pracy, na spotkaniach z przyjaciółmi… Stąd, w myśl trendu athleisure, czyli sportowej elegancji, w kolekcji odnajdujemy również sportową odzież casualową.

LOOKBOOK JOY FIT CREW (1)

 

Jak we własnej skórze

Życie w zgodzie z naturą i świadome, mądre podejście do wykorzystywania zasobów naturalnych środowiska skłoniło twórców JOY FIT CREW do stworzenia nowoczesnej, komfortowej i przede wszystkim ekologicznej odzieży sportowej. Produkty marki JOY FIT CREW w większości wykonane są z naturalnych, biodegradowalnych materiałów, poddawanych najnowszym rozwiązaniom technologicznym, dzięki czemu zwiększa się ich wytrzymałość.

LOOKBOOK JOY FIT CREW (3)

W ofercie znajdziemy miedzy innymi – mające właściwości antybakteryjne i pobudzające krążenie krwi – legginsy z alg morskich. Przy ich produkcji wykorzystano innowacyjną technologię uszlachetniania materiału, zwiększającą ich wytrzymałość i komfort użytkowania. Gratka dla pań, zmagających się z cellulitem: aktywne, zawarte w mikrokapsułkach komponenty tkaniny, uwalniane w trakcie treningu, pomagają zwalczać „pomarańczową skórkę”. JOY FIT CREW proponuje również t-shirty z micromodalu – „oddychającej”, odpornej na uszkodzenia i pochłaniającej wilgoć tkaniny, a także odzież termo aktywną, wyprodukowaną w technologii Coolmax, zapewniającej uczucie świeżości nawet podczas najintensywniejszych treningów.

LOOKBOOK JOY FIT CREW (9)

Stworzone z pasji i miłości do sportu

Za projektami Joy Fit Crew stoi Karolina Bidermann, absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Przygodę z projektowaniem rozpoczęła jako stażystka w Atelier Macieja Zienia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmie LPP. Współtwórca streetwear’owej marki odzieżowej Dirtys. Fit freak i entuzjastka aktywnego, zdrowego trybu życia.

LOOKBOOK JOY FIT CREW (10)

Pasja do sportu i miłość do projektowania połączyły się w jedno: Karolina jest obecnie głównym projektantem sportowej marki JOY FIT CREW.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności