lederboard

Europejski Klub Kobiet Biznesu nagrodził Teresę Rosati prestiżową statuetką! Co o sierpniowym spotkaniu mówią Członkinie Klubu?

Prawie 40 wyjątkowych kobiet sukcesu spotkało się 21 sierpnia w stylowej restauracji AVANGARDA w Warszawie na kolejnym wydarzeniu organizowanym przez Europejski Klub Kobiet Biznesu. Gościem specjalnym wydarzenia była Teresa Rosati, Ambasadorka Klubu. Ten dzień był dla projektantki wyjątkowy – została bowiem nagrodzona statuetką „Businesswoman Roku 2020” za wspieranie kobiecej przedsiębiorczości, działalność zgodną z zasadami fair play oraz ponadczasową elegancję. Wieczór uświetnił występ ukraińskiego tenora Nazara Tatsyshyna. Na gości spotkania czekał także urodzinowy tort, bowiem tego dnia swoje 38. urodziny obchodziła pomysłodawczyni Klubu Ilona Adamska.

 

 

 

Jak ten wieczór wspominają Członkinie Klubu? Zapytaliśmy o to kilka z nich:

Spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu to przede wszystkim przepiękne wydarzenie jednoczące kobiety z różnych dziedzin biznesowych. Organizatorką i pomysłodawczynią tego wspaniałego projektu jest Ilona Adamska, kobieta pełna pozytywnej energii, wiary w drugiego człowieka, spełniona kobieta biznesu, która jest dla mnie wzorem do naśladowania. Takie spotkania są w mojej ocenie bardzo ważne, kobiety bardzo chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami biznesowymi, wspierają się wzajemnie i aktywnie sobie pomagają. W dzisiejszym trudnym i niepewnym czasie bez wątpienia takie spotkania są niezwykle inspirujące i motywujące. Podczas tego szczególnego wydarzenia zostałam nagrodzona dyplomem i statuetką TRENERA ROKU BRANŻY BEAUTY 2020, co jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i przede wszystkim motywacją, żeby cały czas iść do przodu, kształcić się i inwestować we własny rozwój pomimo różnych przeciwności losu. Wisienką na torcie było spotkanie i przejmujący wywiad z panią Teresą Rosati. Ta inteligentna, piękna i pełna pasji kobieta opowiadała o swojej trudnej drodze do sukcesu. Dzięki wytrwałości, odwadze, miłości do mody i wsparciu rodziny jest w miejscu, w którym zawsze chciała być. Spotkanie z panią Teresą Rosati to dla mnie wielki zaszczyt. Myślę, że ten niezwykle ciekawy i zarazem wzruszający wywiad stał się inspiracją i motywacją do działania wszystkich kobiet obecnych na spotkaniu. Wielką atrakcją i balsamem dla duszy i uszu był wokalny występ wybitnego artysty operowego Nazara Tatsyshyna. Jego wspaniały głos wywoływał ciarki na całym ciele i do dziś rozbrzmiewa w moim sercu. Dziękuję Ilonie Adamskiej za zaproszenie, ale przede wszystkim dziękuję za to, że tworzy tak wspaniałe wydarzenia, wspiera kobiety i ich biznesy, pozytywnie inspiruje do działania i pomaga uwierzyć we „własne ja” – powiedziała po evencie Karolina Dziadosz – menedżer beauty, kosmetolog w Instytucie Zdrowia i Urody Holispace w Warszawie.

– Drugie spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu przeszło do wspomnień, tych, które zostawiają w pamięci refleksję i zadowolenie. W jednym miejscu spotyka się niesamowita energia, kreatywność, konsekwencja, bezinteresowność, bo takie są właśnie kobiety zrzeszone w EKKB. Czas spędzony wspólnie daje tyle radości, bo na chwilkę zapominamy o codziennych obowiązkach. To moment, by porozmawiać nie tylko o biznesie, to czas, by pożartować, pośmiać się, posłuchać pięknie wykonanych piosenek. To też czas, by poznać wspaniałe kobiety, które dotychczas wiele z nas zna tylko z mediów. Spotkanie z panią Teresą Rosati było bardzo inspirujące, bo i ona jest niesamowitą kobietą pełną ciepła, serdeczności. Jej historia jest dowodem na to, że w życiu nigdy nie jest za późno, by realizować marzenia, z czym zgadzam się w 100%. To spotkanie było wyjątkowe, bo urodzinowe, więc był i akcent w postaci pysznego tortu, były i balony i wspólnie odśpiewane „100 lat!”, a wszystko to w pięknych wnętrzach restauracji Avangarda. I właśnie taka formuła spotkań mi się podoba: bez zadufania, z poczuciem humoru, z uśmiechem, bo biznes to relacje, dbanie o ich prawdziwość i jakość – mówiła po wydarzeniu Julita Szóstek, która na spotkanie przyjechała z Bydgoszczy.

Spotkania z kobietami sukcesu to dla mnie ogromna wartość pod względem rozwoju osobistego oraz biznesowego. Doświadczam tego na spotkaniach Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Piątkowy wieczór był szczególnie wyjątkowy z powodu niezwykłego gościa. Projektantka Teresa Rosati udzieliła Ilonie bardzo ciekawego wywiadu, który z pewnością dodał siły oraz motywacji zebranym kobietom. „Realizujcie swoje marzenia, szanujcie wybory innych” to słowa projektantki na koniec rozmowy. Pani Teresa swoją historią pokazała, że nigdy nie jest za późno, aby zająć się tym, co naprawdę się kocha, i warto o to zawalczyć. Cieszę się, że Ilona promuje Klub wśród takich osobistości. Urodzinowa atmosfera dodała imprezie dużo uroku i z pokazała przebojowość pani prezes, która z pewnością nieraz nas jeszcze zaskoczy! Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania – powiedziała Joanna Zielińska, dyrektor Szkoły Języka Angielskiego Yes.

Sierpniowe spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu w restauracji Avangarda w Warszawie zorganizowanego przez Ilonę Adamską pod patronatem pani Teresy Rosati to nie tylko wydarzenie unikalne, ale i szalenie twórcze. Chwila wytchnienia po pracowitych tygodniach w gronie kobiet, które myślą podobnie, a zarazem inaczej. Mamy różne biznesy, borykamy się na co dzień z różnymi wyzwaniami, a będąc na takim spotkaniu, znajdujemy wspólny język. Ma się ochotę powiedzieć, że rozumiemy się bez słów. Pani Teresa Rosati, ambasadorka tego spotkania, swoją skromnością i pięknym przykładem pracy z pasją pokazała nam, że w życiu można wiele osiągnąć, nie zatracając człowieczeństwa, roli matki i żony. W rozmowach w kuluarach każda z nas miała okazję wymienić się telefonami, bo na takim spotkaniu powstają cenne przyjaźnie, zawiązuje się współpraca trwająca czasami latami. Dodatkową atrakcją były urodziny naszej Ilony Adamskiej kobiety twórczej, przedsiębiorczej i łączącej nas. Czy można lepiej spędzić urodziny? Sto lat wyśpiewane przez ukraińskiego tenora Nazara Tatsyshyna było dopełnieniem pełni uroczystości. Można wiele dobrego powiedzieć o minionym spotkaniu, ale ja wiem jedno: powiększyłam grono prawdziwych przyjaciół – powiedziała Alina Roszczyńska, trener biznesu, członkini z Klubu z Krakowa.

Za nami kolejne, piękne i inspirujące spotkanie w ramach EKKB. Niezwykle ważne jest dla mnie aby spotykać się z przedsiębiorczymi kobietami, pełnymi pozytywnej energii, kreatywnymi, które z ogromną chęcią dzielą się swoimi zawodowymi doświadczeniami. Tak było również tym razem. Kolejne spotkanie w ramach klubu uświetniła swoją obecnością Ambasadorka Klubu pani Teresa Rosati. To ogromny zaszczyt spotkać tak wybitną polską projektantkę, która okazała się niezwykle ciepłą i otwartą osobą. Kobietą z klasą i ikoną mody. „W życiu nigdy nie jest za późno, by robić to, co mamy w sercu” – te niezwykle piękne słowa usłyszałam od pani Teresy. Na długo pozostaną w moim sercu. Piątkowe spotkanie potwierdziło, że decyzja o członkostwie w EKKB była właściwą decyzją! – powiedziała Katarzyna Krupa, prawniczka z Warszawy.

Drugie spotkanie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu za nami. Podczas pierwszej części eventu miałyśmy okazję posłuchać rozmowy Ilony Adamskiej z panią Teresą Rosati o modzie, biznesie i protokole dyplomatycznym. Mogłyśmy poznać skrawek życia kobiety, która pozwoliła sobie na realizację marzeń, wyjściu ze schematu „żony swojego męża”. Druga część spotkania to była uczta dla zmysłów, które dopieszczał wspaniały głos śpiewaka operowego Nazara Tatsyshyna. W Jego wykonaniu standardy muzyki rozrywkowej rozkołysały wszystkich gości i nastroiły optymistycznie na cały weekend. Uczestnictwo w tym spotkaniu pokazało mi, że spotkania biznesowe, wymiana zarówno doświadczeń, jak i wskazówek w oprawie inspirującej rozmowy oraz artystycznej uczcie są świetnym połączeniem, że w życiu należy zachować równowagę, bo tylko wówczas możemy dążyć do celu i osiągnąć sukces, z którego w pełni będziemy mogły się cieszyć – podsumowała wydarzenie Beata Izabela Pilarek, właścicielka i redaktor naczelna portalu www.jesteskobieta.pl.

W trakcie eventu wręczono statuetki i certyfikaty 13 nowym członkiniom Klubu.

Partnerami wydarzenia byli: restauracja Avangarda, M’onduniq, Kumazu, Hemp Care, Easy Fit Looker i Comfort Rent.

Jeśli masz ochotę dołączyć do Klubu, napisz na info@idmedia.pl. Podeślemy szczegóły.

 

fot. Łukasz Twarowski, Paweł Wodzyński

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności