Ewelina Kwit- Betlej Lwicą Biznesu!


2. czerwca tego roku warszawskie Centrum Biznesowe ADGAR stało się miejscem, do którego przybyli sami znakomici goście, m.in.: Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Ewa Błaszczyk, Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Mikołajczyk, Joanna Orleańska, czy Mariola Bojarska-Ferenc. Okazja, dzięki której udało się zgromadzić tak zaszczytne grono była naprawdę niezwykła – to wielka gala Polskie Lwice Biznesu 2015 organizowana przez magazyn Law Business Quality.

Celem plebiscytu było uhonorowanie wyjątkowych kobiet, które doskonale sprawdzają się zarówno w prowadzeniu i rozwijaniu własnego biznesu, jak i w pełnieniu kluczowych funkcji kierowniczych i zarządczych, a także dla pań, które znajdują spełnienie np. w organizowaniu akcji charytatywnych czy w realizowaniu swoich pasji- tak jak laureatka nagrody specjalnej, Elżbieta Dzikowska.

Nominowane panie, które wyróżniają się na tle innych przedstawicieli świata biznesu, zyskały nominację w aż jedenastu kategoriach, m.in.: innowacje w biznesie, moda, media, prawo i finanse, rozwój osobisty.

Nagrodę w kategorii Zdrowie i Uroda, obok Marioli Bojarskiej – Ferenc, zyskała najmłodsza uczestniczka plebiscytu, Ewelina Kwit – Betlej.

_DSC0959

Ta ambitna 28- latka ze Świdnicy zaledwie kilka lat temu założyła firmę kosmetyczną Resibo. Naturalne składniki, nowoczesne receptury, a przede wszystkim wysoka skuteczność preparatów sprawiły, że marka Resibo błyskawicznie odniosła uznanie w oczach klientów i cenioną pozycję w branży. Dziś Resibo może z powodzeniem konkurować nawet z najpopularniejszymi firmami kosmetycznymi. Najlepszym tego dowodem jest przyznanie nagrody Lwica Biznesu założycielce firmy, Ewelinie Kwit- Betlej:

– Statuetka Lwicy Biznesu jest dla mnie znakiem, że pomysł na markę i to, co robimy w Resibo, podoba się klientom. To swoista nagroda publiczności, która jest o tyle cenna, że choć spośród uczestniczek plebiscytu jestem znana najmniej, to jednak udało mi się wygrać. To ogromne docenienie naszej pracy. – mówi szczęśliwa laureatka.

Sama gala Lwice Biznesu była nie tylko ważnym wydarzeniem dla pań działających w nieraz bardzo różnorodnych branżach, lecz stała się także platformą służącą porozumieniu kobiet sukcesu. Z opinią tą w pełni zgadza się Ewelina Kwit – Betlej:

– Gala Lwic Biznesu to było ciekawe doświadczenie. Na pewno jest to sposób na dostrzeżenie i pokazanie szerokiej publiczności ciekawych inicjatyw, aktywnych kobiet i wartych zauważenia biznesów. Miło było znaleźć się w tak zacnym gronie kobiet, mimo że dopiero zaczynam swoją biznesową przygodę. – podkreśla zwyciężczyni plebiscytu.

Zwycięstwo w prestiżowym konkursie to dla właścicielki marki Resibo kolejny dowód na to, że warto spełniać swoje marzenia i walczyć o własną wizję sukcesu!

 

Joanna Bielas

fot. Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności