lederboard

Focus Hotel Premium Gdańsk przyjmie pierwszych gości wraz z początkiem czerwca


4-gwiazdkowy Focus Hotel Premium Gdańsk, powstający w ramach prestiżowej inwestycji Galerii Metropolia, przyjmie pierwszych gości już 1 czerwca 2016 roku. Wszystkie prace budowlane oraz wykończeniowe zostały już zakończone. Hotel jest już w pełni umeblowany i obecnie trwają finalne prace porządkowe. 24 czerwca 2016 roku odbędzie się natomiast oficjalna impreza otwarcia połączona z konferencją prasową.

 

Focus Hotel Premium Gdańsk to obiekt zarządzany przez polską sieć Focus Hotels, należącą do Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Hotel mieści się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Gdańsk Wrzeszcz i jest częścią rozległej inwestycji prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Budowlane Górski. W jej ramach powstaje również nowoczesny obiekt handlowy – Galeria Metropolia.

– Strategiczne położenie nowego obiektu przy jednej z dwóch największych stacji kolejowych w Gdańsku, zapewni jego gościom łatwość poruszania się na terenie całego Trójmiasta – mówi Łukasz Płoszyński, członek zarządu sieci Focus Hotels.

4-gwiazdkowy hotel w standardzie Premium będzie oferował 122 przestronne i nowocześnie wyposażone pokoje oraz apartamenty na 7 piętrach. Obiekt dysponuje także nowoczesną przestrzenią konferencyjną o powierzchni aż 720 m2 – największą tego typu w Gdańsku. Centrum konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt multimedialny Samsung, nagłośnienie firmy Bose oraz system mobilnych ścian, które umożliwiają różne aranżacje powierzchni.

2Focus_Hotel_Premium_Gdansk_City_Center_lazienka_2048x1365

– Cieszy nas bardzo, że finalizujemy już prace nad nowym hotelem. Wszystko przebiega zgodnie z planem i bez jakichkolwiek opóźnień. Dzięki temu pierwszych Gości obsłużymy 1 czerwca br. – tuż przed startem sezonu urlopowego. Myślę, że nasz drugi obiekt w Gdańsku, będzie strzałem w dziesiątkę, gdyż widzimy ogromny popyt na usługi Premium na rynku trójmiejskim – dodaje Łukasz Płoszyński.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko – podwójne będą miały aż 2 metry szerokości, przestronną łazienkę, płaski telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach Sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności