Medycyna estetyczna jest dla każdego!


Poznaj kwas hialuronowy – twojego nowego sprzymierzeńca w walce z oznakami starzenia skóry i daj się skusić na profesjonalne zabiegi odmładzające w Klinice Korona!

 

Dostrzegasz na swojej twarzy pierwsze zmarszczki? Cera nie jest tak jędrna jak kiedyś? Skóra wydaje ci się przesuszona i wiotka? Możesz zainwestować w najdroższe kremy, możesz co wieczór nakładać na twarz maseczki… Jeśli jednak zależy ci na zaskakujących i długotrwałych efektach, musisz postawić na profesjonalne metody!

Od lat największym sprzymierzeńcem kobiet w walce ze zmarszczkami i pogarszającą się kondycją skóry jest kwas hialuronowy. Na czym polega działanie tej substancji? Jego cząsteczki docierają w głąb skóry, gdzie wiążą się z wodą. Dzięki temu kwas hialuronowy „wypycha” istniejące zmarszczki i poprawia jędrność cery. Dlatego jest on jest prawdziwym hitem w gabinetach medycyny estetycznej!

_DSC8969

Zastrzyki z kwasu hialuronowego dają znakomite rezultaty, ale pod pewnym warunkiem- zabieg ten powinien być wykonywany jedynie w renomowanym salonie medycyny estetycznej. Tylko wtedy zyskamy bowiem pewność, że usługa została wykonana na najwyższym poziomie, zabieg jest bezpieczny dla naszego zdrowia i daje znakomite rezultaty. Wszystkie te warunki spełnia Klinika Korona!

To niezwykłe miejsce na mapie Warszawy, gdzie można zadbać o swoje zdrowie i… zatroszczyć się o własne piękno. Wśród wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, jakie oferuje Klinika Korona, warto skusić się na zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego! Siłą Kliniki Korona jest przede wszystkim nowoczesny sprzęt oraz zespół doświadczonych profesjonalistów. Dzięki temu szybko zapomnisz o pierwszych zmarszczkach czy drobnych niedoskonałościach skóry, bez obaw o nienaturalny efekt!

– Nasze pacjentki to kobiety, które świadomie dbają o siebie. Nie chcą zmiany swojego wizerunku, lecz chcą zachować swą urodę. Medycyna estetyczna jest dla każdego – trzeba tylko mądrze dobrać odpowiedni zabieg dla typu skóry, aby zabezpieczyć skórę przed oznakami starzenia. –  podsumowuje dr Marek Janisz.

Wybierając Klinikę Korona przekonasz się, jak łatwo można odzyskać zdrową, piękną skórę bez skazy i… znakomite samopoczucie!

Więcej na www.zdrowe-piekno.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności