lederboard

Gala Lwice Biznesu 2015 za nami


We wtorek, 2 czerwca, w ekskluzywnym centrum biznesowym ADGAR w Warszawie odbyła się gala finałowa plebiscytu POLSKIE LWICE BIZNESU 2015, którego organizatorem jest magazyn LAW BUSINESS QUALITY.

Konkurs miał na celu wyróżnienie kobiet, które swoją postawą udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Które mają pasję, ambicje. Spełniają się zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Konkurs promował także znane i cenione aktorki, celebrytki, które poza występowaniem w serialach czy programach telewizyjnych z sukcesem prowadzą własne firmy.

_DSC1316

Wśród ponad 150 gości pojawiło się zatem sporo znanych twarzy. Na scenie nagrody odbierały: Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Ewa Błaszczyk, Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Mikołajczyk, Joanna Orleańska, Mariola Bojarska-Ferenc. W tłumie wypatrzyliśmy również Otylię Jędrzejczak, Martę Kielczyk, Anię Kerth, Laurę Łącz.

_DSC1410

Każdy event wydawnictwa I.D.MEDIA połączony jest zawsze z akcją charytatywną na rzecz wybranej Fundacji.

– Do tej pory pomogliśmy m.in. Fundacji Krwinka zajmującej się dziećmi chorymi na raka, Fundacji Sukces, która wspiera samotne mamy oraz Fundacji Kultury Papierowy Motyl, z którą organizowaliśmy warsztaty pisarskie dla dzieci z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Wczoraj na naszej sali gościliśmy przedstawicieli Stowarzyszenia RODZIN I OPIEKUNÓW OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA „BARDZIEJ KOCHNI”. To właśnie im tym razem postanowiliśmy pomóc i sprawić radość poprzez prezenty i dary od naszych sponsorów. Chciałabym serdecznie podziękować warszawskiej KINOTECE, Agencji reklamowej EBLIS, spółce GONIEC oraz Rafałowi Makowskiemu za ogromną pomoc i wszystkie prezenty na rzecz Stowarzyszenia – powiedziała po gali Ilona Adamska, organizatorka eventu.

_DSC1109

Galę uświetnił koncert Bogdana Gajkowskiego, czyli słynnego kapitana Nemo oraz młodej wokalistki Anny Hameli.

_DSC1009

Imprezę poprowadził Ryszard Rembiszewski.

fot. Piotr Wroniewicz

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności