Geniusz zarządzania Brian Tracy będzie szkolił polskich przedsiębiorców


5 października w Krakowie odbędzie się wyjątkowa konferencja, którą uświetni obecność jednego z najsłynniejszych trenerów biznesu – Briana Tracy. Ponad 1000 przedsiębiorców będzie mogło skorzystać z jego wiedzy.

Brian Tracy przeszkolił już 250 tysięcy osób na świecie, w tym kadrę Coca Coli, Alianz, Volvo czy BMW. Jest autorem 60 książek w tym bestsellerów „Sposób na sukces”, „Psychologia sprzedaży”. Uważa, że podstawowa zasada w dzisiejszych czasach brzmi: „Aby zarabiać więcej, trzeba się więcej nauczyć” i w myśl tej zasady poprowadzi szkolenie w Krakowie. Z jego ogromnej wiedzy na temat strategii biznesowej, zarządzania i sprzedaży będą mogli skorzystać polscy przedsiębiorcy.

Konferencja odbędzie się w nowo wybudowanym hotelu Doubletree by Hilton Kraków. Prelegentami będą wyłącznie praktycy biznesu m.in. Rafał Brzoska – twórca i współwłaściciel Paczkomatów InPost, jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek, a także Ryszard Chmura, Andrzej Borcz czy Andras Avidor.

Na uczestników konferencji czeka 8 godzin wykładów o tym jak rozwinąć firmę, jak poradzić sobie w dynamicznych czasach i jak przetrwać na konkurencyjnych rynkach. Głównym tematem będzie sprzedaż poprzez rekomendacje – to trend, który zapanował wśród ludzi biznesu na całym świecie i jest promowany przez specjalistów takich jak Brian Tracy.

– Polscy przedsiębiorcy coraz częściej zrzeszają się i szkolą by dorównać standardom wyznaczonym przez Unię Europejską. Według raportu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw z 2014 r. wynika, że na rynku funkcjonuje 1,8 mln firm, z czego 99,8 proc. należy do sektora MŚP, który zatrudnia 70% pracowników. Nasza konferencja jest przeznaczona właśnie dla tego grona: właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, kadry zarządzającej i menadżerskiej. Wybraliśmy jako prelegentów przedsiębiorców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu i swoją receptą na sukces – mówi Klaudia Dzwonek, rzecznik prasowy konferencji.

Ryszard Chmura, Dyrektor Narodowy BNI Polska, jeden z prelegentów konferencji tak wypowiada się o wydarzeniu: Byłem na wielu szkoleniach z zarządzania i sprzedaży, nikt nie zrobił na mnie lepszego wrażenia oraz nie nauczył mnie tak dużo jak Brian Tracy, którego miałem wiele okazji słuchać na żywo podczas szkoleń i warsztatów. Przeczytałem kilkadziesiąt jego książek i wdrożyłem wiele rad w praktyce. W BNI polecamy tylko sprawdzony know how, dlatego z całą pewnością mogę zarekomendować Briana jako trenera i uważam, że warto wziąć udział w wydarzeniu tym bardziej, że Brian będzie prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz w Krakowie.

Zapraszamy serdecznie na oficjalną stronę wydarzenia http://konferencjabni.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności