lederboard

I Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet na Podkarpaciu już 17 paźdzernika


Agencja Wydawniczo-Promocyjna I.D.MEDIA – wydawca LAW BUSINESS QUALITY- zaprasza na pełen inspiracji I MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET NA PODKARPACIU, który odbędzie się 17 października w prestiżowym hotelu Prezydenckim w Rzeszowie.

 

Kongres skierowany jest do kobiet 30+, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobyć nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty. Chcemy zgromadzić wokół Kongresu panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień, a także zrozumieć, jak ważna w budowaniu własnej kariery zawodowej jest współpraca z mediami. Nasi prelegenci odpowiedzą na pytania, jak budować skuteczny PR własnej firmy, a także jaką rolę odgrywa nasz mózg w drodze do sukcesu!

Wśród fantastycznych prelegentów, którzy z pewnością zainspirują nasze uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie, a także osoby z pierwszych stron gazet: ANDRZEJ SOŁTYSIK, JOANNA JABŁCZYŃSKA, KRYSTYNA MAZURÓWNA, ANETA TODORCZUK-PERCHUĆ, RYSZARD REMBISZEWSKI.

 

p

Nasz Kongres ma rangę międzynarodową. Wśród występujących gości pojawią się kobiety biznesu m.in. z Rosji, Ukrainy i Litwy.

Dostrzegając ogromny potencjał Podkarpacia, pragniemy skupić w jednym miejscu wspaniałe kobiety, które chcą rozwinąć swoje skrzydła, wejść w interakcję z liderkami biznesu, wymienić się swoimi doświadczeniami i zainspirować inne osoby do zmian. Chcemy pokazać, że porażki zarówno w biznesie, jak i w naszym życiu osobistym są znaczącymi punktami zwrotnymi, dzięki którym odkrywamy nowe wartości, którym warto się poświęcić.

Celem naszego Kongresu jest podkreślenie wysokiego poziomu przedsiębiorczości kobiet biznesu z Podkarpacia. Chcemy pokazać, że również w Polsce południowo-wschodniej można z sukcesem prowadzić swoje firmy.

Chcemy, aby nasz kongres wpisał się na stałe w kalendarz imprez na Podkarpaciu. Był miejscem, które wspiera i integruje środowisko kobiet przedsiębiorczych z całego województwa. Ale nie tylko, bowiem nasze wydarzenie adresujemy do pań z całej Polski.

Kongres połączony będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi. To doskonała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania stałych klientek.

Na zakończenie wydarzenia – pokaz mody połączony z bankietem, doskonałą muzyką i lampką wybornego szampana.

Już jutro na naszej stronie  – pełna lista prelegentów!

Zapisy na www.konferencjekobiet.pl

Zapraszam!

 

Ilona Adamska – pomysłodawczyni projektu

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności