lederboard

Kto wystąpi na Międzynarodowym Kongresie Imperium Kobiet w Rzeszowie!


17 października w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbędzie się I Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet na Podkarpaciu. Zapraszamy wszystkie Panie, nie tylko prowadzące własną działalność gospodarczą, na wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi gośćmi. Wśród prelegentów znani i cenieni coachowie, trenerzy biznesu, a także gwiazdy, osoby medialne i trzy wyjątkowe kobiety z Ukrainy, Rosji i Litwy. 

Szykujemy dla Was potężną dawkę inspiracji, szereg paneli dyskusyjnych, liczne konkursy z nagrodami… a na zakończenie pokaz mody z uroczystym bankietem.

Zobacz, kto pojawi się na naszej scenie:

 

Aleksandra Ślifirska

Ola-kadr

„Jak świadomie wykorzystywać media w biznesie?”

Trener komunikacji biznesowej i medialnej. Twórczyni Instytutu Komunikacji Medialnej (www.ikm.com.pl), prezes spółki KOBOLD Public Relations specjalizującej się w strategiach komunikacji dla spółek. Prowadzi popularnego bloga dotyczącego wystąpień medialnych i budowania marki osobistej. Autorka bestsellerowej książki „Medialne lwy dla rekinów biznesu. Sztuka świadomego wykorzystywania mediów” (Warszawa, wyd. PWN, 2014). Publikacja otrzymała tytuł „Książka dla trenera 2015”, przyznawany przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu (nagroda publiczności).

 

Ewa Hartman

ewa

„Moc Marki Osobistej”

Doktor prawa, ekspert z zakresu budowania kariery w instytucjach międzynarodowych, wykładowca. Jej droga zawodowa wiodła ją przez wiele krajów i kultur. Była między innymi prawnikiem w Polsce, wykładowcą w Wielkiej Brytanii i pracownikiem Komisji Europejskiej w Brukseli. Doświadczenia te pokazały jej, jak, obok wiedzy eksperckiej, ogromnie ważna jest dbałość o swoje nazwisko i własną markę. Dzięki szerokim kontaktom ze światem biznesu oraz polityki uświadomiła sobie, jak istotny jest profesjonalizm i umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków oraz miejsc pracy. Obecnie jest opiekunem merytorycznym powołanych przez nią studiów w Warszawie i w Krakowie, mentorem w Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu i wizytującym szkoleniowcem w Krajowej Szkole Administracji Publicznej. W każdym z tych miejsc przekazuje praktyczną wiedzę, jak najlepiej prezentować siebie i budować trwałe relacje oparte na zaufaniu.

 

Magda Kowalska

People in office

„Wpływ pozytywnego myślenia na biznes”

Ekspert i doradca w zakresie wyboru narzędzi biznesowych oraz optymalizacji działań zmierzających do realizacji celów klienta w obszarze zarządzania, sprzedaży, marketingu i rozwoju.  W ciągu swojej 15-letniej praktyki zdobywała doświadczenie zarówno podczas pracy w strukturach korporacyjnych – jako marketer, zarządzająca działem HR oraz działaniami wspierającym sprzedaż i budowanie relacji z partnerami biznesowymi – jak i doradzając małym i średnim firmom rodzinnym. Rozmówca, doradca osobisty, psycholog kliniczny, mentor, towarzysz podróży do samego siebie. Autor gier team-buildingowych i biznesowych. Licencjonowany trener Lego Serious Play. Wykorzystuje nietypowe formy eventów oraz szkoleń do stymulowania zmian w ludziach i organizacjach. Jej siła drzemie w wieloletnich wędrówkach po rozmowach o biznesach, tęsknotach, związkach, rozwoju osobistym, pasjach… Czuje, nazywa i zmienia. Właściciel firm Pimento.pl oraz GabinetLuster.pl

 

Anna Urbańska

11185779_10207199751138318_1559059765_n

„Mózg – fabryka Twojego sukcesu”

Master Trener Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami. Wiedzę zdobywa u takich mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T. Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi. Od 17 lat zarządza Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jeden z nielicznych na świecie neurocaochów.

 

Krystyna Mazurówna

1417016726

” Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu”

Tancerka, choreografka, pisarka, felietonistka magazynu „Imperium Kobiet”, solistka „Casino de Paris”. Była choreografką w telewizyjnym programie „You Can Dance – Po prostu tańcz” produkcji TVN. W lutym 2013 r. otrzymała nominację do nagrody Wiktory 2012 w kategorii Osobowość telewizyjna.

 

Joanna Jabłczyńska

ASIA

” W pogoni za marzeniami”

Radca prawny prowadzący wraz ze swoim wspólnikiem Piotrem Podgórskim kancelarię Clever One. Znana szerokiej publiczności z roli Marty w serialu „Na Wspólnej” oraz wielu ról dubbingowych. Pasjonatka sportu, w szczególności kolarstwa i triathlonu. Oprócz sportu jej wielką pasją są podróże.

 

Aneta Todorczuk-Perchuć

ANETKA

„Dlaczego warto pomagać?”

Aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Obecnie gra na deskach teatrów Polonia i OchTeatr. Swoje pierwsze kroki stawiała w teatrze Narodowym, gdzie w 2001 roku debiutowała u Jana Englerta w roli Anusi w spektaklu „Szkoła żon”. W 2004 roku dostała nagrodę im. Tadeusza Łomnickiego, przyznaną za szczególne osiągnięcia po ukończeniu studiów. Występowała na deskach teatrów Komedia, Capitol, Kamienica i Buffo. Na swoim koncie ma również udział w takich serialach jak: „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Wszyscy kochają Romana”, „Samo życie”, „Instynkt” czy „Stacyjka”. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2001 r. filmem „Kameleon”, zagrała również główną żeńską rolę w „Milczenie jest złotem”. Ponad 3 lata temu aktorka wraz ze swoją przyjaciółką Agnieszką Chrzanowską założyła fundację „Mamy Dzieci”, która pomaga dzieciom z domów dziecka wchodzącym w dorosłość (www.mamydzieci.org).

Andrzej Sołtysik

sołtysik

„Jak sobie radzić ze stresem przed kamerą?”

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filmoznawca, prezenter telewizyjny, były rzecznik prasowy TVN. Studiował filmoznawstwo. W radiu RMF FM prowadził swój pierwszy program o tematyce filmowej – „Świat filmu według Andrzeja Sołtysika”. Przed kamerą debiutował w TVP Kraków, gdzie zajmował się magazynem filmowym „Tylko dla orłów”. Popularność przyniosło mu prowadzenie drugiej i trzeciej edycji programu Big Brother. Przez lata był też gospodarzem programu Multikino w TVN24. Przez 5 lat razem z Magdą Mołek prowadził weekendowe wydanie programu Dzień Dobry TVN. W 2014 r. wydał książkę „Oblicza kina”, która jest zapisem 13 rozmów, które Andrzej przeprowadził z wybitnymi postaciami nie tylko polskiego, ale i światowego filmu.

Ryszard Rembiszewski

10350634_769687563064391_7242428701289330569_n

„Jak budować wiarygodny i spójny wizerunek w kontaktach z ludźmi?”

Swoją artystyczną drogę rozpoczął od Polskiego Radia, gdzie był spikerem. Z radia trafił do telewizji, gdzie najpierw był lektorem, a potem prezenterem m.in. „Telewizyjnego Koncertu Życzeń”, Magazynu Muzycznego „Rezonans” oraz teleturniejów „Start” i „Wygraj z Lotto”. Przede wszystkim jest jednak kojarzony z losowaniem gier liczbowych, czyli „Studiem Lotto”. Prowadził wiele festiwali, jak np. Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy, a także wybory Miss Polski, Miss Polonia, Miss Polonia International w Wiedniu oraz gale dla takich firm jak np. Bosch, Opel, czy też Rotary Club i Lions Club oraz wiele koncertów charytatywnych. Wystąpił w kilku reklamach i w filmach oraz przedstawieniach teatralnych. Obecnie w TVP 1 w programie „Świat się kręci” prowadzi „Pogodną prognozę kultury”.

Natalja Savkina (Ukraina)

natalja

„Bo w życiu najważniejsza jest pasja”

Pochodzi z samego serca dalekiej Syberii, dokąd zostali zesłani jej dziadkowie Polacy. Swoją drogę artystki zaczęła jeszcze wśród krajobrazów jeziora Bajkał i wiecznie zielonej tajgi, pracując jako nauczycielka malarstwa w lokalnej szkole. Po urodzeniu córki postanowili z mężem przeprowadzić się nad Morze Czarne do Mikołajewa (miasta najpiękniejszych ukraińskich kobiet). Stąd pojawił się pomysł na założenie swojej szkoły makijażu oraz salonu urody. Obecnie mieszka z rodziną w Krakowie. Przeprowadzka do Polski pomogła znaleźć nową pasję – ikonopisanie. Dzięki duchowemu samorozwojowi oraz zdolnościom artystycznym Natalja organizuje autorskie wystawy, prowadzi warsztaty, aktywnie się udziela w działalności charytatywnej. Prywatnie żona Dmitrija i mama dwójki już dorosłych dzieci.

 

Jarosławna Łasut (Rosja/ Ukraina/ Polska)

11895177_981408065257163_4761216946916837596_o

„Ograniczenia nie istnieją! Czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele”

Młoda kobieta łącząca w sobie wiele kultur i narodowości. W ciągu swoich 22 lat zdążyła poczuć surowy klimat Syberii, skończyć ukraińską szkołę nad Morzem Czarnym, nauczyć się w rok języka polskiego, przeprowadzić się do Krakowa, znaleźć swoją miłość i spełnić się zawodowo. Swoje życie dzieli na dwie strefy: działalność społeczna skierowana do integracji Polski ze Wschodem oraz projektowanie ubioru. Pierwszą pasję łączy ze swoim mężem, wspólnie organizując wspaniałe wydarzenia charytatywne, drugą realizuje, odkąd siebie pamięta. Mieszkając na południu Ukrainy, uczestniczyła w zawodach tanecznych, profesjonalnie zajmowała się modelingiem, jeździła na różnego rodzaju szkolenia artystyczne, prowadziła warsztaty z imagemakingu. W Polsce aktywnie uczestniczyła w Klubie Młodzieży Polonijnej, skończyła Uniwersytet Jagielloński oraz Krakowskie Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Obecnie rozwija swoją markę „Yaroslavna” oraz pracuje jako trener językowy w CJR „Efektywny Rosyjski”. Prywatnie żona znanego krakowskiego społecznika Dawida Łasuta, w grudniu zostanie mamą.

 

Daiva Baranauske (Litwa)

mail

„Walka o prawa kobiet na Litwie”

Na stałe mieszka w Kownie. Założycielka FRIDA FOUNDATION, organizacji feministycznej walczącej o prawa kobiet i równość płci na Litwie. Działania Fundacji mają na celu zmniejszenie dyskryminacji kobiet.  Pomaga młodym kobietom w walce o lepsze życie, bez przemocy i ubóstwa. Walczy o prawo do edukacji i świadomego podejmowania decyzji dotyczących dorosłego życia. Fundacja promuje tolerancję, integrację, szacunek i prawa człowieka. Prowadzi dzienne centrum dla trudnej młodzieży, udziela porad i konsultacji dla kobiet, które przeżyły seksualną /  domową przemoc. Organizuje projekcje filmów, dyskusje, wieczory społeczne.

OSTATNIE NAZWISKO – POZOSTAJE OWIANE TAJEMNICĄ!

 

KUP BILET NA www.konferencjekobiet.pl

Zapraszamy!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności