lederboard

Hotel Kozi Gród**** – malowniczy hotel w którym odpoczniesz i zorganizujesz konferencję

Wybierając Hotel Kozi Gród**** jako miejsce swojego wydarzenia, wiedz, że znajduje się on w odległości zaledwie 25 km od TRÓJMIASTA. Nasz Doświadczony personel pomoże w organizacji szkoleń i spotkań. Doradzi przy logistyce i zadba o ich sprawny przebieg.

 

Hotel Kozi Gród**** jest idealnym rozwiązaniem, by przenieść konferencje z dala od miastowego zgiełku. Malownicza zieleń i świeże powietrze kaszub sprawią, że wydarzenie będzie wyjątkowe. Bliskie jest nam życie w zgodzie z naturą, oraz zero-waste. W klimacie slow life w otoczeniu przyrody i na przestrzeni 5 h malowniczej zieleni do dyspozycji pozostawiamy  4 sale konferencyjne w głównym budynku, w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny.

Ustawienie sal jesteśmy w stanie zaaranżować zgodnie z indywidualnymi życzeniami i potrzebami dzięki innowacyjnemu systemowi przesuwanych ścian znajdujących się we wszystkich 3 salach. Okna większości sal wychodzą na piękny ogród naszego obiektu.

Wykwintne menu kuchni regionalnej, której atutem są nasze autorskie wyroby z dziczyzny czy nalewki, nasi szefowie skomponują wg uznania, dbając o jakość produktów pochodzących z lokalnych upraw.

Kwintesencją spotkań biznesowych, konferencji jest budowanie nowych relacji a networking w ogrodzie Hotelu Koziego Grodu to niebywała ku temu okazja.

Do dyspozycji oddajemy również namioty modułowe, które idealnie sprawdzą się na po konferencyjne spotkania, bankiety czy imprezę integracyjną z uczestnikami, na którą przygotujemy wiele atrakcji m.in ognisko, degustację win, turnieje gry, bilard, bowling, escape room, kasyno. Dla wielbicieli ekstremalnych doznań proponujemy paintball, offroad czy survival oraz  wiele innych atrakcji.

Organizując kilkudniowe wydarzenie umożliwiamy nocleg dla 159 osób w 50 przestronnie urządzonych pokojach wysokim standardzie.

https://www.facebook.com/Hotel.Kozi.Grod.Poland/

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności