lederboard

Idealnie Niedoskonała – inspirujący wykład Ilony Adamskiej już 11 grudnia w Białymstoku

Po sukcesie warsztatów „Świadome Budowanie Marki” i „Kobieta Liderka. Odkryj w sobie moc” Ilona Adamska powraca do Białegostoku z kolejnym inspirującym wykładem pod hasłem „Idealnie Niedoskonała”.

 

„Idealnie Niedoskonała” to autorski wykład motywacyjny Ilony Adamskiej (autorki wielu książek, wydawcy magazynów i portali, inspiratorki) poprzez który pragnie pokazać, że bycie perfekcyjną zabija w nas entuzjazm i możliwość przyjemnego osiągania sukcesu. Doskonałość nie tylko utrudnia nam robienie postępów, ale także zabija całą radość z realizowania swoich pasji, budowania własnej firmy, nawiązywania cennych relacji biznesowych.

Ilona Adamska chce pokazać, że pomyłki i porażki to integralny element procesu rozwoju. Że błędy można popełniać – pod warunkiem, że się ich nie powtarza.

Warsztaty „Idealnie Niedoskonała” pokażą Wam, jak pokochać siebie mimo wad. Jak swoje słabsze strony przekuć w zalety. Jak nauczyć się wybaczać błędy sobie i bliskim. Współpracownikom, przyjaciołom, najbliższym… Oraz jak walczyć z hejtem. Z którym, kto jak kto, ale Ilona Adamska zmaga się na co dzień. Wszystko to w oparciu o własne doświadczenia i przemyślenia.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Elżbieta Stankowiak, założycielka i redaktor naczelna portalu Obcasypodlasia.pl. Pomysłodawczyni i organizatorka plebiscytu „Podlasianka”. Niepoprawna optymistka, krocząca przez życie w różowych okularach, zachęcając do tego innych. Poprzez swoje działania stara się zainspirować i zmotywować kobiety do działania, walki o siebie i swoje marzenia.

Gospodyni spotkania porozmawia z Gościem o tym, jak walczyć z hejtem oraz dlaczego fajnie jest czasami odpuścić w byciu doskonałą.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2684433178248435/

Bilety do nabycia na stronie: https://ekobilet.pl/ii-miedzynarodowy-kongres-imperium-kobiet/idealnie-niedoskonala-27711/322850-bilety?fbclid=IwAR1mMfcKvUsQNNG505VBNsB5ahd2VawO90Nf77zij2CfdLDHRCENiU4Acyo

Zapraszamy!

Data: 11.12.2018.

Godzina: 16:30 – 18.30

Miejsce: Hotel Traugutta

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności