18 wyjątkowych marek, najlepsi polscy projektanci, bajkowy klimat Santorini i Krety, a w roli modelki redaktor naczelna Law Business Quality Ilona Adamska. Przed Wami nasza najnowsza sesja zdjęciowa zrealizowana pod koniec roku w słonecznej Grecji. Za aparatem Dorota Czoch.
– To był jeden z tych wyjazdów, których nigdy się nie zapomina. Cieszę się, że wraz z zaprzyjaźnionymi z naszą redakcją firmami mogłam stworzyć eleganckie stylizacje i zaprezentować je naszym Czytelnikom. Wierzę, że będą one źródłem inspiracji dla wielu Pań. – powiedziała po sesji Ewa Nierzwicka, stylistka.
– Chciałabym podziękować wszystkim firmom, które wzięły udział w naszym projekcie. Zaprezentowaliśmy w Grecji stroje i dodatki najlepszych polskich projektantów i firm odzieżowych. Biżuteria, torebki, buty dodały klasy i szyku naszym wyjątkowym stylizacjom. Warto wspierać polskie firmy, zwłaszcza małe, które dopiero stawiają pierwsze kroki z modowym biznesie. Wierzę, że jeszcze niejedna wspólna sesja przed nami. – dodała Ilona Adamska, pomysłodawczyni sesji, modelka.
Natty Loker
Tressore / Koch Optical (Ana Hickmann)
Dorota Goldpoint
Marta Feliks
Ulmani Shoes / Marta Banaszek
Kumazu / Marta Banaszek
Jubiler Sezam
Anna Cichosz
Marta Banaszek, Koch Optical, GlamCreative
Jubiler Sezam
Dorota Goldpoint
Wojewodzic / Natty Loker
Myness
Jewels & Co. / Bohou Bags
Marta Feliks / Jubiler Sezam
Tressore
Fabiola / Jewels & Co.
Maria Ciesielska
MARKI, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W PROJEKCIE:
Zdjęcia: Dorota Czoch
Asystent fotografa: Krzysztof Czoch
Modelka: Ilona Adamska
Stylizacja: Ewa Nierzwicka
Make-up: Aleksandra Kozibąk