Jak w tydzień stworzyć światową grę? SUPERHOT w łódzkim Idea Hub

Eksperci przewidują, że technologia VR to przyszłość przemysłu rozrywkowego, a w ciągu dekady ma zyskać większą popularność niż telewizja[1]. Zwiastunem tej rewolucji jest łódzka firma SUPERHOT, której gra o tej samej nazwie została sprzedana w milionie egzemplarzy i znana jest już na całym świecie. Więcej o firmie i jej historii będzie można się dowiedzieć 11 stycznia o godzinie 19:00 w Idea Hub, podczas spotkania networkingowego z brand managerem marki – Piotrem Jarosem. Dodatkową atrakcją będzie możliwość przetestowania na miejscu gry SUPERHOT.

 

Gra odniosła sukces zanim została wydana. Na portalu crowdfundingowym Kickstarter zebrała 250 tys. dolarów, co jest do tej pory rekordem wśród polskich projektów. Twórcy przyznają, że nie spieszyli się z jej wydaniem, gdyż zależało im na produkcie unikalnym. Starali się pomijać rozwiązania, które już gdzieś widzieli, nawet jeżeli wydawały im się dobre. Efektem tego jest oprawa graficzna, która stała się znakiem rozpoznawalnym gry oraz przyczyniła się do jej międzynarodowego sukcesu. SUPERHOT jest jedyną polską produkcją pośród ponad setki gier zgłoszonej w 29 kategoriach konkursu The Game Awards 2017. Otrzymała nominację w kategorii „Najlepsza gra VR/AR”.

O tym jak rozwijała się marka, jakie są składowe jej sukcesu i plany na przyszłość opowie brand manager Piotr Jaros. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób tworzyć kampanie marketingowe w Polsce i za granicą oraz jak promować nowe technologie.

Będzie to kolejne wydarzenie z cyklu spotkań networkingowych w łódzkim Idea Hub. Podczas nich, zaproszony gość opowiada swoją historię biznesową, a przedsiębiorcy mają możliwość zdobycia unikalnej wiedzy, wymiany kontaktów i doświadczeń.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie biznesowe. Regularnie odbywają się w niej również warsztaty dotyczące szeroko pojętej przedsiębiorczości.

Zapisy mailowo drewnowska@ihub.pl lub pod linkiem: https://293055-77.evenea.pl/ 

 

[1] http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT/310129982-AR-i-VR-zmienia-biznesowa-rzeczywistosc.html

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności