Już w lutym rusza Akademia Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

Czujesz głód wiedzy, ale nie wiesz, jakie szkolenia czy konferencje będą dla Ciebie najlepszym wyborem? Zależy Ci na tym, by doskonalić swoje umiejętności szeroko pojętych działań biznesowych? Chcesz czerpać wiedzę od cenionych ekspertów? Nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie atrakcyjnych szkoleń. Mnóstwo inspiracji znajdziesz w ofercie Akademii Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu!

 

 

 

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że nieustanne kształcenie, poszerzanie swych horyzontów, jest domeną każdego przedsiębiorcy. W obecnych czasach mamy wręcz nieograniczone możliwości doskonalenia się w interesującym nas obszarze. Czująca głód wiedzy osoba może wybierać pomiędzy publikacjami książkowymi, warsztatami, szkoleniami, konferencjami, zarówno stacjonarnymi, jak i prowadzonymi w przestrzeni internetowej. Ta mnogość ofert potrafi też przysporzyć niemało kłopotu: szukając dla siebie właściwej formy rozwoju, możemy bowiem łatwo pogubić się w gąszczu ofert i przeoczyć spotkanie, które naprawdę wiele mogłoby wnieść w rozwój nas samych i naszego biznesu.

Chcąc wyjść naprzeciw wszystkim przedsiębiorczym osobom, którym zależy na samorozwoju, Ilona Adamska postanowiła powołać do życia Akademię Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – organizacji, która zyskała renomę wśród pań, które prowadzą duże, średnie i małe przedsiębiorstwa i reprezentują różne branże. Społeczność zrzeszona w ramach EKKB to wzajemnie się wspierające i motywujące grono bizneswomen, które potrafiły zbudować skuteczną sieć networkingową. Teraz możliwość korzystania z tych bezcennych doświadczeń, z kapitału wiedzy i kontaktów, zyskają również osoby nienależące do Klubu.

W swym założeniu Akademia EKKB to więcej merytorycznych projektów, (takich jak: webinary, sympozja naukowe, fora biznesowe, wywiady z ekspertami), dostępnych od tego roku nie tylko dla Członkiń Klubu, ale także dla pań niezrzeszonych w Klubie.

– Koniec roku był dla mnie czasem podsumowań, refleksji. Nie ukrywam, że od listopada mocno pracuję z psychologiem biznesu, który pomaga mi ukierunkować działania zawodowe na nowe tory. Dzięki temu nastąpiło sporo zmian w Klubie. Powołałam nowy zarząd, zmienił się regulamin. Przyszła też pora na zmianę profilu Klubu na bardziej biznesowy, rozwojowy, z mniejszą ilością działań lifestylowych, showbiznesowych. Chcę teraz stawiać na działania merytoryczne: na naukę, biznes, szkolenia. – mówi Ilona Adamska założycielka EKKB.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że oferta Akademii Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu jest skierowana do wszystkich pań szukających dla siebie nowej przestrzeni. W roli ekspertów, prelegentów, autorów webinarów wystąpią jednak tylko Członkinie Klubu, dlatego będzie to dla nich wyjątkowa okazja do promocji ich biznesów:

– Chcę dać paniom z Klubu więcej możliwości do rozwoju w postaci przestrzeni do reklamowania i sprzedawania swoich usług, pozyskiwania nowych klientów.  Zależy mi na tym, by powrócić do formy Akademii Law Business Quality, którą prowadziłam 5 lat (od 2014 do 2019 r.) i zaoferować też możliwość spotkań połączonych z integracją. Były to weekendowe wyjazdy w góry i nad morze, ale nie tylko. Prowadzone wówczas warsztaty motywacyjne, coachingowe, połączone były z naturalnie wytwarzającym się networkingiem, relaksem w spa, wypadami na szlaki. W nowej formule dołożę starań, by wykreować przyjazną atmosferę, dzięki czemu będą to bardzo wartościowe spotkania dla kobiet, które chciałyby zmienić swoje życie, szukają inspiracji i motywacji do tego, by zrobić coś fajnego, czasem szalonego… To spotkania skierowane do pań, które stoją bardzo często przed wyborem nowej drogi zawodowej i nie wiedzą dokładnie, w którą stronę pójść – dodaje Ilona Adamska, Prezes Zarządu EKKB.

W rzeczywistości po pandemii i powszechnej izolacji takie spotkania nabierają dodatkowego znaczenia. Stwarzają bowiem możliwość zainspirowania się, pozyskania wiedzy dotyczącej mechanizmów, jakimi kierują się różne biznesy i branże.

Oferta Akademii Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu będzie bardzo atrakcyjna i zróżnicowana, dzięki czemu zyskamy możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez możliwość szybkiego dostępu do rzetelnej i sprawdzonej wiedzy, bez konieczności wstępowania w szeregi EKKB .

Akademia Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu to niezwykły projekt stworzony z myślą o ambitnych bizneswomen, bez względu na staż. W jej bogatej ofercie nie zabraknie projektów skierowanych zarówno do pań, które można nazwać “Lwicami biznesu”, jak i do osób, które są na etapie poszukiwania przestrzeni rozwoju. Nowej drogi zawodowej.

Sprawdź, jak wiele możesz zyskać – dla siebie, dla swojego biznesu.

Polub profil na Facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100089536413294

*** Już dziś zapraszamy na I FORUM EUROPEJSKIEGO KLUBU KOBIET BIZNESU tworzone w ramach Akademii EKKB.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/685223416638996

Joanna Bielas

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności