lederboard

Kandydatki do tytułu Polskiej Lwicy Biznesu – Kategoria Promocja Kobiet w Biznesie


Oryginalny pomysł na biznes, umiejętność promocji i PR oraz zdolność nawiązywania relacji z klientami i współpracownikami – między innymi to powinno cechować „Lwicę Biznesu”.

Plebiscyt „Polska Lwica Biznesu” organizowany przez magazyn „Law Business Quality” ma propagować kobiety, które doskonale radzą sobie na rynku, łącząc pracę zawodową z pasją, dążą do samorozwoju i sukcesu.

Skierowany jest do właścicielek małych lub średnich przedsiębiorstw, osób zajmujących wysokie stanowiska menedżerskie czy kierownicze lub będących w zarządzie fundacji albo stowarzyszenia działającego na rzecz kobiet.

Redakcja nominuje 30 kandydatek w kategoriach: Promocja kobiet w biznesie, Innowacja w biznesie, Prawo i finanse, Moda, Zdrowie i uroda, Turystyka i hotelarstwo, Rozwój osobisty, Media, Sztuka i design oraz Działalność społeczna i charytatywna.

Dziś przedstawiamy Panie nominowane w kategorii PROMOCJA KOBIET W BIZNESIE.

 

1. Alicja Rudnicka

_F4A0795_1

Współzałożycielka i liderka Szpilek po godzinach www.szpilkipogodzinach.pl. Doświadczona menadżerka, która przez siedem lat poszerzała swoje kompetencje w dziedzinie zarządzania projektami i zespołem. Porzuciła korporację, by spełnić swoje marzenie: stworzyć ogólnopolską platformę rozwoju osobistego i zawodowego dla kobiet.

Od zawsze czuła, że można zrealizować swoje najśmielsze pomysły i urzeczywistnić pragnienia, trzeba tylko wyjść im naprzeciw. Podjęta w wieku siedemnastu lat samodzielność, analityczna natura, zamiłowanie do ciągłego obserwowania ludzi i świata, odwaga do tego, by opuszczać strefę komfortu oraz gotowość, by wciąż się doskonalić to zasoby, które pomogły jej podjąć ryzyko zainicjowania własnej działalności biznesowej. Przekonanie, że jeśli znasz swój cel i wytrwale do niego zmierzasz to dotrzesz tam, gdzie pragniesz, dają jej napęd do działania i siłę w chwilach, gdy pojawiają się trudności. Wyboista droga, którą przebyła, pokonane przeszkody, oraz ludzie, którzy stawali się inspiracją i wsparciem nauczyły ją wytrwałości oraz przekuwania problemów w wyzwania życiowe. Rozwój osobisty pozwala jej czerpać radość z życia, od siedmiu lat tworzyć szczęśliwy związek oraz wdrażać nowe pomysły i realizować wizję w przestrzeni zawodowej.

Od początku 2012 roku z sukcesem realizuje projekty skierowane do kobiet pragnących rozwijać nie tylko kompetencje osobiste, ale i zawodowe. W zorganizowanych przez nią wydarzeniach wzięło już udział ponad 6 tyś Pań z Warszawy i okolic, w kolejnym kroku planuje rozwijać Szpilki po godzinach w innych miastach. Z myślą o właścicielkach małych firm i kobietach, których marzeniem jest otwarcie własnej firmy, stworzyła strefę Szpilek w biznesie, zarówno do początkujących jak i doświadczonych businesswomen. Panie znajdują tu zrozumienie, wsparcie i wiedzę niezbędną do dalszego rozwoju biznesu.

W 2014 roku zrealizowała kolejne marzenie i poszerzyła zakres działań o Klub Szpilek po godzinach stanowiący uzupełnienie wszystkich dotychczasowych aktywności i umożliwiający tworzenie społeczności niesamowitych, ciepłych i pełnych entuzjazmu kobiet, które z determinacją i pasją w sercu budują swoją przyszłość. Na początku 2015 kolejne – stworzyła Zespół Szpilek po godzinach!

Prywatnie szczęśliwa narzeczona, kochająca siostra trzech młodszych braci i oddana przyjaciółka. Kocha naturę, podróże zwłaszcza te nie zaplanowane. Jej pasją są kobiety i ich rozwój, a także . wszystko co związane z organizacją czasu, życia i pracy. W wolnych chwilach czyta, analizuje, zapisuje. Patrzy w przyszłość z nadzieją i ekscytacją.

 

2. Olga Kozierowska

Olga_Power Show

Bizneswoman, mówca motywacyjny, dziennikarka, muzyk instrumentalista. Zainspirowała i zmotywowała tysiące Polek do wzięcia swojego życia i szczęścia we własne ręce.  W swoich programach telewizyjnych i radiowych, nie stroni od kontrowersyjnych i trudnych tematów, zawsze mając na celu dobro kobiet.

Twórczyni organizacji „Sukces Pisany Szminką“. Pierwszej w Polsce organizacji kompleksowo wspierającej rozwój przedsiębiorczości kobiet i nagłaśniającej ich sukcesy na skalę ogólnopolską.

Z wykształcenia jest ekonomistką. Uzyskała tytuł MIAB studiując na uczelniach w Anglii i Holandii. Posiada 17 letnie doświadczenie w biznesie, w tym 12 letnie w pracy w międzynarodowych korporacjach, piastując funkcje zarządcze.

Laureatka wielu nagród, w tym międzynarodowych. Wybrana jako jedna z 25 liderów w programie „Młodzi Liderzy na start 25/25“ – Teraz Polska, którzy mają największą szansę uzyskać wpływ na kierunek rozwoju Polski w następnym ćwierćwieczu (maj 2014).

Prywatnie matka trojga dzieci (Konstantego i bliźniaków Toli i Julka).

3. Elżbieta Dąbrowska

Elżbieta Dąbrowska

Współzałożycielka projektu edukacyjnego – Akademii Radosnego Życia, którego celem jest inspirowanie do zdrowego i radosnego stylu życia. Mentorka w Szkole Liderek, organizatorka konferencji edukacyjnych Ciało Umysł Dusza Kobiety i warsztatów dla kobiet, współorganizatorka festiwali: Babskie Lato 2014 i Kobiecy Karnawał 2015 w ramach Akademii Kobiet Sukcesu, certyfikowana Liderka Jogi Śmiechu dr Kataria School of Laughter Yoga, współautorka warsztatu „Jak żyć w szczęściu i radości”. Praktyk Soul Body Fusion. Pracuje w Dziale Treasury w dużej korporacji.

W relacji z drugim człowiekiem buduje wzajemne zaufanie, szacunek i pomaga innym w tworzeniu fundamentu życia, opartego na trzech filarach: Ciała, Umysłu i Duszy. Uważa, że dbałość o CUD daje możliwość zachowania wewnętrznej równowagi i harmonii. Swoim działaniem inspiruje do zaopiekowania się nad sobą, do przejęcia odpowiedzialności za własne życie, do pozytywnego myślenia, wdzięczności i kroczenia ścieżką serca.

 

Głosowanie rusza 17.04.2015.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności