lederboard

Kandydatki nominowane do tytułu Lwica Biznesu 2017 cz. 3

20 października w hotelu Mercure Warszawa Grand odbędzie się finał 3. edycji plebiscytu POLSKIE LWICE BIZNESU 2017. Do konkursu zgłosiło się ponad 60 wyjątkowych kobiet. Redakcyjne jury wyłoniło 38 finalistek, które powalczą o tytuł kobiety sukcesu. 

 

 

Oryginalny pomysł na biznes, umiejętność promocji i PR oraz zdolność nawiązywania relacji z klientami i współpracownikami – między innymi to powinno cechować „Lwicę Biznesu”.

Plebiscyt „Polskie Lwice Biznesu” organizowany przez magazyn „Law Business Quality” ma promować kobiety, które doskonale radzą sobie na rynku, łącząc pracę zawodową z pasją, dążą do samorozwoju i sukcesu.

Konkurs skierowany jest do właścicielek małych lub średnich przedsiębiorstw, osób zajmujących wysokie stanowiska menedżerskie czy kierownicze lub będących w zarządzie fundacji albo stowarzyszenia działającego na rzecz kobiet.

 

Przed Państwem kolejne kandydatki nominowane do tytułu POLSKIEJ LWICY BIZNESU 2017:

 

1.  MONIKA GOŚCIMIŃSKA (Kategoria Rachunkowość)

IMG_0539

Od 20 lat szefowa i współwłaścicielka firmy zajmującej się szeroko pojętą rachunkowością. Bowiem biuro rachunkowe to nie tylko czysta matematyka, to coś więcej – to pomoc w prowadzeniu firmy na wielu płaszczyznach.

– Nasza firma to głównie siła kobiecego biznesu. Na sukces marki EKSPERTSPJ.PL od wielu lat pracują wspaniałe i wykwalifikowane kobiety ze mną na czele. Szczycę się tym, że potrafię poznać wspaniałych ludzi i zgromadzić wokół siebie wielu lojalnych, pracowitych i kreatywnych pracowników. Dzięki temu mogę się cieszyć wielkim zaufaniem ze strony naszych Klientów. Wszystkie te pierwiastki składają się na to, że jestem dumna z tego, co robię i w pełni radości mogę świętować w tym roku zaszczytne 20-lecie działalności mojej firmy, które motywuje mnie do ciągłego rozwoju i wprowadzania innowacji. Dbam o to, by być konkurencyjną marką na rynku usług księgowych, dlatego też niesamowicie ważne są dla mnie takie wartości jak rozwój osobisty, przedsiębiorczość, kwalifikacje oraz kreatywność. Obok wielu kursów z branży, ja i moi współpracownicy uczestniczymy w wydarzeniach i szkoleniach o charakterze rozwoju osobistego, a także pełni zaangażowania udzielamy się w społeczności lokalnej i działamy na rzecz naszej gminy. Z pasją i wysokim zaangażowaniem podchodzę do swojej pracy, by w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów, jak i ciągle zmieniających się przepisów. – mówi Monika Gościmińska.

„Liczymy Twoje podatki, a Ty możesz liczyć na nas” – wiedza typowo księgowa to zdecydowanie  dla niej za mało, umiejętności tzw.miękkie są w stanie poprowadzić firmę w odpowiednim kierunku, stąd uczestnictwo Moniki Gościmińskiej w Akademii Trenerów Mentalnych prowadzoną przez Jakuba B.Bączka. Praca nad sobą, nad rozwojem firmy pozwala być o krok przed konkurencją, pozwala głębiej pomagać drugiemu człowiekowi, przy zachowaniu swojej wewnętrznej równowagi na linii życie osobiste i życie biznesowe.

– Działamy rzetelnie i kompetentnie wiedząc, że od naszej pracy, często zależy sukces naszych Klientów. Moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości sprawia, iż rozumiem  potrzeby naszych Klientów i całą energię  wkładam w to, by nasi Klienci w pełni mogli się skupić na tym, w czym są najlepsi, czyli prowadzeniem i rozwojem swoich firm, wiedząc, że ich księgowość spoczywa w rękach profesjonalistów. Jaki jest sekret sukcesu? Za moim sukcesem stoi pasja, kreatywność, wytrwałość i nieustanny  osobisty rozwój! – dodaje.

http://www.ekspertspj.pl/

2. RENATA ZIELEZIŃSKA (Kategoria Branża Beauty)

renata_zielezinska_4

Redaktor kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, copywritera, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Recenzentka kosmetyków i usług spa, opiniotwórczyni i influencerka w branży urodowej. Tworzy własną Listę Kosmetycznych Znakomitości, jest pomysłodawczynią Plebiscytu Diamenty Beauty oraz wyzwań urodowych dla Czytelniczek. Autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności. Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

TrustedCosmetics.pl to prestiżowy i najbardziej opiniotwórczy portal dotyczący kosmetyków, makijażu, pielęgnacji, zdrowia i urody w Polsce. Naszą misją jest odkrywanie mniej znanych i mniej popularnych produktów i usług z branży zdrowia i urody, które są godne polecenia. Misją portalu TrustedCosmetics.pl jest odkrywać piękno wewnętrzne i zewnętrzne oraz promować zdrowie i wellness! Redakcję tworzy zespół wyjątkowych i fantastycznych kobiet, które uwielbiają odkrywać i badać nieznane, nie boją się wychodzić poza schematy, uwielbiają zdobywać nową wiedzę, obalać mity oraz testować kosmetyki i zabiegi spa.

3. MARZENA ULMAN (Kategoria Własny biznes)

2017-08-21-PHOTO-00000446

Właścicielka firmy Ulmani  Shoes, która  specjalizuje  się w  produkcji obuwia damskiego. Powstała  w  2004 roku  z  inicjatywy i wielkiej pasji  Marzeny Ulman. A wszystko zrodzilło się z miłości do butów.

– Ta miłość była we mnie od zawsze – mówi Marzena Ulman. – Już w czasach licealnych pracowałam w  fabryce butów.  Po ukończeniu   studiów rozpoczęłam  pracę  w  dziale handlowym w dużej firmie obuwniczej.Jednocześnie  pisałam  pracę  doktorską i pracowałam na Politechnice Częstochowskiej na Wydziale Zarządzania. Po roku pracy w „Łukaszu” zdecydowa łam, że zosta nę na uczelni. Urodzi łam pierwsze dziecko. Ale z marzeń o pracy w branży obuwniczej nie zrezygnowałam nigdy. Cały czas tliła się we mnie nadzieja, że doświadczenie i kontakty, które wcześniej zdobyłam, zaprocentują. Zawsze marzyłam o własnej firmie.

Jak się okazało, upragniony dzień nadszedł latem. 15 sierpnia 2004 roku Marzena Ulman założyła swoją firmę produkcyjną. Początki były jednak naprawdę trudne. Praca po 12 godzin dziennie, budowanie zespołu pracowników, poszukiwanie odbiorcow,budowanie swojej pozycji w branży zdominowanej przez mężczyzn.Początkowo produkowała ona ręcznie 60 par dziennie. Dziś w nowoczesnym parku maszynowym. powstaje między 200 a 300 par dziennie.Buty produkowane są w Częstochowie, w parku maszynowym Polnam. Fabryka Ulmani zatrudnia około 50 pracowników, wyposażona jest  w nowoczesny sprzęt i pracuje w niej  wykwalifikowana kadra fachowców.

Dziś Ulmani Shoes to marka dobrze znana w kraju, która wypromowała wiele modeli butów. To, co tworzy zawdzięcza  zamiłowaniu do piękna.  Inspiracją dla Ulmani Shoes są Włochy – kolebka mody i designu. Do produkcji firma używa najwyższej jakości skór naturalnych i nowoczesnych materiałów obuwniczych.

Buty firmowane znakiem Ulmani Shoes bez wątpienia wyróżniają się na tle innych marek. Odważne, z frędzlami, zdobieniami, oryginalnymi dodatkami, częściej z przepychem – obok nich nie można przejść obojętnie.  Bogata oferta z niepowtarzalnymi modelami to efekt ustawicznych poszukiwań firmy.

Firma Ulmani Shoes nieustannie się rozwija, poszerzając nie tylko asortyment, ale i zespół pracowników. Marzeniem właścicielki jest znalezienie grona wiernych odbiorców i zdobycie nowych rynków zbytu.

Za swój największy sukces zawodowy Marzena Ulman uważa na pewno to, że firma Ulmani shoes przetrwała i pokonała kryzys w branży spowodowany natłokiem towarów z Chin i gigantycznym  rozwojem firmy CCC, która zabrała przedsiębiorcom duży segment rynku. Największy sukces osobisty to  dwie cudowne córki- Maja i Karolina.

4. KINGA BOGDAŃSKA (Kategoria Rozwój osobisty)

20708460_1149233065176490_4241340688059199006_n

Urodzona w domku swojej Babuni na Podlasiu. Kobieta przedsiębiorcza, niezrealizowana jeszcze cyrkówka, kobieta o wielu twarzach i pasjach. Autorka książki oraz projektu rozwojowego: Mistrzyni Swojego Życia Żonglująca Matka. Poprzez swoją pracę: obudzi Twój potencjał, zmotywuje Cię do zmiany, sterroryzuje Twoje lenistwo, wskrzesi Twoją kobiecość, pokaże jak bezczelnie sięgać po swoje, odgruzuje Twoje marzenia, zaprosi do radości bycia sobą. Wyróżnia ją to, że wszystko, czego uczy opiera na własnych doświadczeniach. Metody którymi dzieli się w swojej książce oraz projekcie dla kobiet sprawdziła dokładnie na sobie.

Od 7 lat prowadzi swoją firmę. Przeprowadziła ponad 3400 godzin szkoleń, ponad 350 godzin sesji odkrywania talentów oraz ponad 400 godzin budowania synergii w zespołach i rodzinach. Jej celem jest wzbogacanie rozwoju drugiego człowieka – poszerzanie świadomości własnego potencjału i podpowiadanie możliwości jego realizacji.

Od wielu lat prowadzi autorskie programy dzięki którym kobiety odzyskują skrzydła oraz zaczynają żyć na swoich zasadach w zgodzie z sobą i swoimi potrzebami. Jej hasło przewodnie to BEZCZELNIE SIĘGAJ PO SWOJE, BO DOPÓKI JESTEŚ MOŻESZ WSZYSTKO.

5. IRENA PRZYBOROWSKA (Kategoria Medycyna Estetyczna)

Attachment-1

Właścicielka firmy FENIKS. O sobie mówi: – Jestem kobietą aktywną i gdy w obliczu przemian ustrojowych stanęłam przed wyzwaniem: Co dalej? – postanowiłam zaryzykować i otworzyć własną firmę. Patrząc na potrzeby rynkowe tamtego czasu, zaryzykowałam i otworzyłam Agencję Ochrony Feniks. Jednak cały czas chciałam aby firma, ktorą założyłam była biznesem rodzinnym i tak wraz z moimi dziećmi weszliśmy tym razem w branżę Beauty. Połączyliśmy ochronę fizyczną z ochroną zdrowia i urody. Otworzyliśmy dwie Kliniki Urody FENIKS w Ostródzie i w Warszawie. Nowa branża inspiruje nas i stawia nowe wyzwania. Dziś po kilku latach działalności grono naszych klientów jest coraz  większe a my stawiamy na pełen profesjonalizm wprowadzając  innowacyjne zabiegi upiększające i zdrowotne, bo nic tak nie inspiruje jak kobiece piękno i zadowolenie naszych klientów. To wszystko motywuje do działania i wyznaczania nowych trendów i kierunku naszego rozwoju.

6.  BEATA JURASZ (Kategoria Rozwój osobisty)

22323830_10214959967499124_1780213690_o

Dziewczyna z Podkarpacia, psychopedagog kreatywności, trener biznesu, life & business coach, trener międzynarodowego programu „Odyssey of the Mind”, autorka książki pt. „Uwolnij ptaka” wyróżnionej w  plebiscycie książka roku 2016, współautorka trzech książek z dziedziny rozwoju osobistego i kreatywności, kolekcjonerka sukcesów swoich klientów, wykładowca, autorka artykułów, prelegentka oraz panelista na konferencjach naukowych.  Zrealizowała cykl wywiadów na temat zmiany na kanale YOU TUBE pt. Coach Café. Od 2015 roku prowadzi swoje autorskie show interaktywno-motywacyjne dla kobiet pt. „Uwolnij ptaka”. Od tego czasu uczestniczyło w nim ok. 2.000 kobiet w wielu miastach Polski oraz w Paryżu,  Londynie i Dublinie. Prowadzi własną firmę szkoleniową.

Ukończyła Szkołę Trenerów Zarządzania MATRIK, Szkołę Coachów Akademii SET, studia podyplomowe z zakresu: Psychologia społeczna w zarządzaniu rozwojem organizacji. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, umiejętności menedżerskich, zarządzania zmianą, komunikacji, kreatywności oraz twórczego myślenia.

Wysoko oceniana przez uczestników szkoleń i ceniona za szerokie doświadczenie, wysoką jakość merytoryczną, energię i optymizm. Jako trener wspiera organizacje w szybszym osiąganiu lepszych rezultatów biznesowych „uskrzydlaniu ich” poprzez rozwój umiejętności managerskich oraz podnoszenie skuteczności działania zespołów. Jako coach towarzyszy w podróży młodym przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów. Inspiruje do osiągania wyższego poziomu kreatywności biznesowej. Wspiera managerów
w rozwoju ich kluczowych kompetencji.

Jest pasjonatką życia. Od kilkunastu lat towarzyszy ludziom w zmianie ich życia na lepsze. Jej trudne doświadczenia życiowe sprawiły, że z jeszcze większą siłą i skutecznością przeprowadza  ludzi przez zmiany w ich życiu osobistym i zawodowym. Jej misją jest wspieranie ludzi w odkrywaniu przez nich ich wewnętrznego potencjału i motywacji. Pomaga klientom osiągać sukcesy prywatne i zawodowe poprzez coaching, szkolenia i warsztaty.
7.  JULIA KAMIŃSKA (Kategoria Debiut w biznesie)

2190382_glinka-agency.com

Polska aktorka, scenarzystka i wokalistka, której popularność przyniosła rola Uli Cieplak w serialu BrzydUla stacji TVN. Znana z ról w serialach Na dobre i na złeSingielka oraz Na Wspólnej. Laureatka Telekamery 2010 dla najlepszej aktorki. Absolwentka germanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.

W latach 2015–2016 była scenarzystką serialu Pierwsza miłość. Obecnie rozwija swój własny biznes – salon fryzjersko-kosmetyczny założony wspólnie z Pauliną Kałużyńską.

8. TAMARA GONZALEZ PEREA (Kategoria Blogosfera)

2134197_glinka-agency.com

Prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów w Polsce – www.MacademianGirl.com, który w 2012 roku został uznany przez magazyn Press za najlepszy blog o modzie.

Stylistka, dziennikarka i blogerka, jest absolutną nonkonformistką i ponad wszystko ceni sobie oryginalność. Ubrania są dla niej językiem komunikacji i dziełami sztuki, które muszą być noszone i podziwiane, by żyć. Uwielbia kolory, nakrycia głowy, a swój styl określa jako „kolorowy glamour”.

Absolwentka prestiżowych warsztatów dziennikarstwa modowego ELLE, jurorka programu „Shopping Queen” Polsat Cafe, mentorka w programie „Supermodelka Plus Size” i finalistka programu telewizyjnego stacji TVN „Agent – Gwiazdy”.

Swoje autorskie rubryki prowadziła m.in. w magazynach Glamour i Grazia, a obecnie w miesięczniku Skarb. Mówi, że jej największą miłością jest moda, a prawdziwa miłość trwa całe życie.

9. ŻANETA STANISŁAWSKA (Kategoria Branża Beauty)

Żanta Stanisławska zdjęcie

Przedsiębiorca, wykładowca, organizatorka i inicjatorka ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji dotyczących branży beauty. Uczestniczy w spotkaniach branżowych, prowadzi wykłady i szkolenia. Prowadzi dwie firmy – Broadway Beauty, NaNo Medic, jest w trakcie rozwijania trzeciej. Trenerka z zakresu microblading, makijażu permamentnego i mikropigmentacji medycznej.

Dziś Żaneta Stanisławska wciąż prowadzi grupy trenerskie, szkoląc kolejne adeptki makijażu permanentnego, ale przede wszystkim zajmuje się wspieraniem kobiecej przedsiębiorczości poprzez dzielenie się swoją wiedzą podczas szkoleń, na blogu, kanale na YouTube, wydając ebooki, prowadząc badania rynku itp. Jej celem jest polepszanie jakości usług w branży, integrowanie jej i stworzenie środowiska wymiany wiedzy.

Zaprasza do współpracy wszystkich, którzy chcą się rozwijać i wciąż kształcić swoje kompetencje. Jej celem jest dążenie do polepszania jakości usług w branży, integrowanie jej, stworzenie środowiska wymiany wiedzy między ekspertami i rozwijanie wszystkich, którzy kochają swój zawód.

10.  MARIA NIKLIŃSKA (Kategoria Działalność artystyczna)

21616501_1812486632114615_8621338048865656337_n

Polska aktorka, artystka, piosenkarka. Absolwentka Warszawskiej Akademii Teatralnej. Studiowała również w Circle in the Square Theatre School w Nowym Jorku. Przez osiem lat prowadziła program TVP 5-10-15. Debiut aktorski to rola Es-toch w Tajemnicy Sagali. Występowała w serialach: Klan, Pierwsza miłość, Na dobre i na złe, Kryminalni. Obecnie możemy ją oglądać w Na Wspólnej. W maju 2015 roku premierę miał jej debiutancki album studyjny zatytułowany Maria. Od tego momentu poszukuje nieustannie możliwości muzycznego rozwoju. Wydaje kolejne płyty i organizuje trasy koncertowe promujące jej twórczość. Angażuje się w liczne akcje społeczne i charytatywne. Zdobywczyni statuetki „Diament Kobiecego Biznesu 2017” w plebiscycie magazynu Law Business Quality.

 

GŁOSOWANIE SMS-OWE STARTUJE 11.10.2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności