lederboard

Konferencja Kulisy Sukcesu Kobiet już 4 września w Krakowie

Konferencja Kulisy Sukcesu Kobiet to wydarzenie kierowane do Pań, które chcą się jednoczyć wokół tematów związanych z biznesem, przywództwem czy marką osobistą. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest AKADEMIA LIDEREK. Z udziału w wydarzeniu skorzystają wszystkie kobiety, które są właścicielkami firm, managerkami, liderkami czy po prostu szukają inspiracji do zmiany swojej ścieżki zawodowej.

 

 

Konferencja podobnie jak poprzednia edycja, która okazała się wielkim sukcesem – mimo pandemii udało się zgromadzić około 100 uczestniczek, odbędzie się w Hotelu Kossak w Krakowie. Nie zabraknie bogatych welcome-packów i smacznego jedzenia. Jako, że wydarzenie jest stworzone przez kobiety dla kobiet, niezapomniana atmosfera gwarantowana. Będzie czas na networking i wymianę wizytówek.

Nasi prelegenci to specjaliści w swoich dziedzinach. Obecnością zaszczyci nas Ilona Adamska. Wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality. Autorka i redaktorka 14 książek o tematyce biznesowej oraz Organizatorka ogólnopolskich plebiscytów dla kobiet biznesu, m.in. Lwice Biznesu i Diamenty Kobiecego Biznesu. Podczas wydarzenia poprowadzi prelekcję „Kobieta, jako liderka”, poruszy tematykę związaną z przywództwem kobiet. Prelekcję poprowadzi również Fryderyk Karzełek – mistrz samodyscypliny, szerzący ideę „13 nawyków ludzi sukcesu”, o której opowie szerzej podczas wydarzenia. Autor książek z zakresu rozwoju osobistego i finansów. Codziennie, poczynając od 2018 roku w swoim klubie 555, budzi tysiące ludzi do tego, aby na drodze zmiany nawyków, zmieniali swoje życie na lepsze. Warsztat – „Inteligencja emocjonalna – zaleta kobiecego biznesu” będzie poprowadzony przez Tomasza Gordona – będącego autorem bestselleru „Nowa psychologia zarządzania”, twórcom i koordynatorem „Akademii Menadżera” – innowacyjnych studiów podyplomowych. Podczas wydarzenia wystąpi również gość specjalny –  założycielka i właścicielka popularnego sklepu internetowego Deezee – Dominika Żak. Kobieta, która od zera zbudowała biznes wart dziś niemal 30 mln zł. Jej firma działa z powodzeniem na 6 rynkach a nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Dominika Żak ma ambicje aby DeeZee stało się marką globalną.

Sprzedaż biletów prowadzona jest poprzez portal Evenea, gdzie można również znaleźć więcej informacji na temat wydarzenia (app.evenea.pl/event/ksk-akademia-liderek).

Zapraszamy 4 września 2021 do Krakowa.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności