lederboard

Kosze ze słodyczami. Szykowne prezenty dla firm

Zasady biznesowego savoir-vivre wskazują, że upominki od firm powinny być gustowne i taktowne. W te wymagania idealnie wpisują się kosze prezentowe.

Wręczanie upominków ma duże znaczenie także w kontekście relacji biznesowych. Aby jednak podarowanie prezentu ważnemu klientowi, kontrahentowi lub też pracownikom odbywało się zgodnie z zasadami biznesowej etykiety, należy dokonać adekwatnego wyboru. Wśród uniwersalnych upominków sprawdzonych na wiele okazji znajdują się kosze prezentowe, które oferowane są także jako gotowe do wręczenia.

Biznesowe podarunki

Wybór odpowiedniego upominku biznesowego ma szczególne znaczenie, dlatego też przed podjęciem tej ważnej decyzji zawsze warto poświecić czas na przeanalizowanie różnych opcji. Dużo zależy od osoby, która ma otrzymać podarunek, a także od okoliczności, które towarzyszą jego wręczeniu.

Przy doborze podarunku łatwo o popełnienie faux-pas, zwłaszcza wtedy, gdy prezent ma być przekazany odbiorcy, z którym pozostaje się w oficjalnych kontaktach. W takiej sytuacji nie warto eksperymentować – najlepiej postawić na sprawdzone rozwiązania.

Udanym wyborem będzie kosz prezentowy, który zawiera różne pyszności. Taki wyśmienity kosz słodyczy z gustownymi dodatkami może przypaść do gustu każdej obdarowanej osobie – także tej, z którą chcemy tworzyć owocne, przyszłościowe relacje biznesowe.

 

Kosz po brzegi wypełniony prezentami

Efektowny kosz ze słodyczami może być wspaniałym pomysłem na prezent na różne okazje. Takie podarunki są na tyle uniwersalne, że mogą stać się eleganckim i niezobowiązującym upominkiem dla każdego.

Pełna paleta propozycji sprawia, że kosz upominkowy można indywidualnie dopasować do konkretnych okoliczności, a także do osoby, która ma go otrzymać. Taki podarunek z pewnością stworzy przyjemną atmosferę w biznesie.

Różne rodzaje koszów upominkowych:

  • kosze ze słodyczami – zawierają wyśmienite słodkości, na przykład czekolady, ciasteczka, cukierki, praliny
  • kosze z alkoholami – takie kosze upominkowe posiadają wysokiej klasy trunki, na przykład whisky, wina, brandy, nalewki i inne
  • kosze z kawą i herbatą – znajdują się w nich najwyższej jakości kawy i herbaty
  • kosze polskich specjałów – zawierają tradycyjne polskie słodycze i inne produkty, polecane szczególnie dla obcokrajowców
  • kosze świąteczne – taki kosz z prezentami można kupić w wariancie na Boże Narodzenie oraz na Wielkanoc

Wobec tego do wyboru są różnorodne kompozycje, które można dobrać na wiele okoliczności. Aby podarunek był w pełni udany, koszyk prezentowy powinien być dekoracyjnie opakowany. Najczęściej produkty umieszczane są w koszach wiklinowych okrytych folią, ale można także wybrać zestawy upominkowe umieszczone w jutowych workach, metalowych puszkach, drewnianych pudełkach.

Nobilia – prezenty ze smakiem

Firma Nobilia od lat komponuje wyjątkowe kosze prezentowe dla klientów biznesowych. Jej wyśmienite kreacje stanowią uświetnienie wielu okazji.

Kolekcja koszów upominkowych marki Nobilia obejmuje pełną paletę propozycji dla każdego odbiorcy. To szykowne kosze z prezentami przeznaczone na każdą okazję. Można znaleźć w nich wyśmienite alkohole, słodycze, kawy, herbaty, a także inne produkty typu gourmet food, które zadowolą największych smakoszy.

Luksusowe kosze podarunkowe – od razu gotowe do wręczenia

Wypełniony smakowitymi produktami kosz z prezentami można przygotować we własnym zakresie, lecz w biznesie najczęściej wybór pada na gotowe podarunki. Są one dostarczane jako już skomponowane, z dekoracyjnymi opakowaniami, dzięki czemu natychmiast nadają się do wręczenia.

Wybór jest spory, dlatego można wtedy dopasować takie kosze słodyczy, z alkoholami czy też innymi produktami, które będą wspaniale sprawdzały się na wszelakie okazje. Różnorodne warianty cenowe powodują, że można także dopasować je indywidualnie do posiadanego budżetu przeznaczonego na ten cel.

Zamówienie kosza podarunkowego jest bardzo proste. Pierwszym krokiem jest wyselekcjonowanie odpowiednich zestawów, które będą pasowały na daną okoliczność. W opisach można znaleźć dokładne listy produktów, a zdjęcia gotowych zestawów pomogą w dobraniu takich, które będą najlepszym zakupem.

Kolejnym krokiem jest wybór liczby zestawów – profesjonalne firmy mogą zrealizować także duże zamówienia w krótkim czasie. Po zakupie i dokonaniu zapłaty firma przystępuje do realizacji zlecenia. Kosze upominkowe dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej, która może przetransportować je na drugi koniec kraju nawet w przeciągu jednego dnia.

Otrzymane podarunki są od razu zapakowane, dlatego wystarczy tylko wyjąć je ze skrzynek zbiorczych – dzięki temu nie wymagają one już żadnych dodatkowych prac.

Podsumowując, kosz prezentowy wypełniony po brzegi wyśmienitymi produktami typu gourmet food, alkoholami i innymi stylowymi podarunkami jest wspaniałym wyborem w biznesie. Elegancki, szykowny, a przy tym także taktowny i uniwersalny upominek zostanie doceniony zawsze i wszędzie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności