Malita Just Wood z nagrodą


Stolik z żywicą od Malita Just Wood został laureatem prestiżowej nagrody branży wnętrzarskiej „Diament Designu 2016” w kategorii „Nowatorskie materiały”. To już 2. edycja konkursu i pierwsza nagroda na koncie polskiej marki.

 

Druga edycja konkursu „Diamenty Designu” nagrodziła polskich projektantów mebli i wyposażenia wnętrz, wyróżniających się innowacyjnym wzornictwem i wyczuciem rynkowych trendów. W gronie laureatów znalazła się marka Malita Just Wood, która odebrała tytuł „Diament Designu 2016” w kategorii nowatorskie materiały za stolik z żywicą.

Stół z żywicą jest ciekawą alternatywą zastosowania dwóch naturalnych materiałów: drewna i węgla. Ten model to dwie lite deski akacji złączone krystalicznie transparentną żywicą. W niej zatopiono kawałki węgla i drobinki złotego brokatu, który świetnie koresponduje ze złotym odcieniem drewna akacji. Całość wykończona jest na wysoki połysk, dzięki czemu ten zabieg nasycił kolor drewna i wyeksponował węgiel. Blat wspiera się na czterech metalowych nóżkach w stylu hairpin legs.

 

diamenty-designu-4

 

– Jest to nasza pierwsza nagroda, a tym samym ogromna satysfakcja. Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że nasz projekt przypadł do gustu nie tylko naszym Klientom, ale także jury. Inspiracje czerpiemy z naszego otoczenia, z natury stąd pomysł na dosyć nietypowy projekt w którym łączymy dwa naturalne materiały: drewno i żywicę mówi Ela Malita, właścicielka Malita Just Wood.

Konkurs „Diamenty Designu”, który po raz kolejny towarzyszy jesiennym targom Warsaw Build, kierowany był do niezależnych polskich projektantów i wykonawców mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Udział mogli wziąć zarówno osoby indywidualne, debiutanci, a także zespoły projektowe czy firmy, zajmujące się projektowaniem i wykonawstwem mebli i artykułów wnętrzarskich.

 

diamenty-designu-5

 

Wyróżnione projekty zaprezentowane zostały na Międzynarodowych Targach Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbyły się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w EXPO XXI Warszawa. Wydarzenie jest jednym z najważniejszych w regionie spotkań profesjonalistów, skupiającym projektantów, architektów, producentów materiałów budowlanych i wnętrzarskich, a także wykonawców i dystrybutorów z kraju i zagranicy.

 

O firmie Malita Just Wood

Malita Just Wood zrodziła się z pasji tworzenia w 2016 roku. Jej założyciele a zarówno projektanci łączą klasyczne rzemiosło z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki czemu oferta produktowa na którą składają się stoły oraz stoliki kawowe to połączenie naturalnych materiałów takich jak drewno ze szkłem, stalą czy też mchem. Malita Just Wood nieprzerwanie rozwija swoją działalność stawiając na innowacyjność i funkcjonalność, nie bez znaczenia jest fakt, że oferta marki to produkt w 100% polski.

www.malitajustwood.com

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności