Nagroda dla Atrium Geo w Katowicach


Atrium Geo, realizowane przez Grupę Deweloperską Geo zdobyło III miejsce w konkursie na najlepszą inwestycję w Katowicach. Plebiscyt został zorganizowany przez portal RynekPierwotny.pl. 

 

Atrium Geo to inwestycja znajdująca się na granicy dwóch dzielnic Brynów i Ligota w Katowicach. Nazwa i architektura nawiązuje do tradycji starożytnego Rzymu, gdzie centralne pomieszczenie z otwartym dachem było miejscem wspólnego spędzania czasu w otoczeniu sztuki i roślinności.

Osiedle składa się z dwóch, kameralnych czteropiętrowych piętrowych budynków, a pomiędzy nimi znajduje się zielony dziedziniec na wzór rzymski. Łącznie do użytku oddano 120 mieszkań o różnorodnej powierzchni: od 43 do 89 m2. Część lokali kwalifikuje się do programu MdM (ceny rozpoczynają się od 4,5 tys./m2).

Atrium_Geo_2

Te walory zostały docenione przez internautów, którzy zdecydowali o przyznaniu Atrium Geo III miejsca w konkursie na najlepszą inwestycję w Katowicach. Użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl dokonywali wyboru spośród ponad 1,9 tys. projektów deweloperskich, a łącznie oddano ponad 114 tys. głosów.

– Cieszymy z tego prestiżowego wyróżnienia – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo. – To dla nas nie tylko ogromny zaszczyt, ale także motywacja do realizowania zadań z jeszcze większym zaangażowaniem– dodaje.

Atrium Geo powstawało dwóch etapach, a obecnie w sprzedaży jest ostatnich kilkanaście mieszkań ostatniego etapu. Szczegółowe informacje znaleźć na stronie internetowej www.geogrupa.pl lub uzyskać w dziale sprzedaży Grupy Geo.

Więcej informacji na http://geogrupa.pl/pl/oferta/katowice/brynow/atrium-geo

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności