Popyt na luksus. W Angel River sprzedano już 125 apartamentów.


Sprzedano już co trzeci apartament, mimo że budowa jeszcze się nie rozpoczęła.  Do Wrocławia dotarł trend z Wiednia, Berlina czy Paryża. Lokalizacja tuż nad rzeką i blisko centrum, to największy atut prestiżowej inwestycji przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Dominują transakcje gotówkowe.

 

Przedsprzedaż apartamentów ruszyła w połowie marca tego roku. Sprzedanych zostało już 125 apartamentów, co stanowi ponad 35% wszystkich lokali w inwestycji. To bardzo dobry wynik w segmencie premium. Co na to wpłynęło?

– Do Wrocławia dotarł ten sam trend, który obserwujemy w metropoliach zachodnich. W Wiedniu, Berlinie czy Paryżu apartamenty w nowoczesnych budynkach nad Dunajem, Szprewą czy Sekwaną również są bardzo poszukiwane. Sukces przedsprzedaży pokazuje, że klienci we Wrocławiu czekali na taką inwestycję – mówi Ron Ben Shahar, główny partner Angel Poland Group, inwestor Angel River.

W ramach Angel River zaplanowano dwa budynki apartamentowe – o wysokości 9 oraz 17 pięter w układzie kaskadowym. Z wyższych pięter będzie się rozciągał spektakularny widok na centrum miasta i tereny zielone zaczynające się tuż przy inwestycji.

Angel River_apartament

– To dodatkowy atut z punktu widzenia wielu klientów. Jednak ważny obok samej lokalizacji jest również fakt, iż przygotowaliśmy odpowiednią strukturę jak i funkcjonalne rozkłady lokali. Nie bez znaczenie pozostaje bardzo korzystny dla nabywców system płatności (10% ceny na etapie budowy, 90% ceny po zakończeniu inwestycji) oraz zamknięty rachunek powierniczy, gwarantujący pełne bezpieczeństwo środków wpłacanych przez nabywców indywidualnych– mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River.

Kto kupuje apartamenty w Angel River? Czy większym powodzeniem cieszą się mniejsze, czy większe metraże?

– Dużym zainteresowaniem cieszą się zarówno większe jak i mniejsze lokale. W przypadku większych metraży to największe zainteresowanie wzbudzają te z bezpośrednim widokiem na rzekę, natomiast mniejsze lokale traktowane są jako doskonała lokata kapitału, ze względu na bezpośrednią bliskość centrum miasta, terenów rekreacyjnych, czy centrów biznesowych – dodaje Natalia Sawicka.

Angel River_patio

Roboty budowlane rozpoczną się w pierwszej połowie sierpnia.

Przy okazji inwestycji zrewitalizowany zostanie także fragment nabrzeża rzeki Oławy. W przyszłości stanie się on częścią ogólnodostępnego bulwaru i terenów rekreacyjnych wzdłuż rzeki. W ramach inwestycji zmodernizowane zostanie także skrzyżowanie ulic Traugutta  i Mierniczej. Ulica Miernicza uzyska swoje przedłużenie w postaci drogi prowadzącej do Angel River.

 

Angel River to inwestycja renomowanej grupy deweloperskiej Angel Poland Group, która zrealizowała w Polsce tak cenione inwestycje, jak Angel Wawel, Angel City, Angel Plaza w Krakowie czy The Granary Hotel, OVO, Angel Wings, Angel Care we Wrocławiu.

www.angelriver.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności