lederboard

Nie walcz -> NAWIGUJ. Lider, Zespół, Strategia. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie!

Agencja Kreatywna Noble Brand & Małgorzata Patynowska zapraszają do udziału w Wieczorze Biznesowym pt.  Nie walcz -> NAWIGUJ. Lider, Zespół, Strategia.

12 października (piątek), godz. 18:00 – 22:00, KARO Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, ul. J. Pawła II 2, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia.

http://hotelkaro.pl/

Wstęp:
130 pln / 1os. – przedsprzedaż do 21 września
150 pln / 1 os. – sprzedaż od 22 września do 11 października włącznie

BILETY DOSTĘPNE NA: https://brandelite8.evenea.pl/

UWAGA:
Wymagana wcześniejsza rejestracja: marketing.brandelite@gmail.com,
Prosimy o podanie: imienia i nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego.
Liczba miejsc ograniczona!

Wydarzenie to należy do cyklu Brand Elite – Spotkania z Marką, organizowanego przez Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska
http://noblebrand.pl/wieczory-biznesowe

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na:
– rozwój osobisty oraz biznesowy
– edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej
– skuteczne promowanie własnej marki opartej na wartościach
– wymianę doświadczeń i nawiązywanie cennych relacji biznesowych.

8. Edycja adresowana jest do KOBIET I MĘŻCZYZN:
– prowadzących własne firmy
– na stanowiskach managerskich, liderów społecznych oraz samorządowych, zarządzających projektami i zespołami
– chcących tworzyć markę własnego nazwiska
– przedsiębiorczych i aktywnych, stawiających na rozwój osobisty i biznesowy.

Panel 1. PRELEKCJA Klaudia Pingot – Kreatywna mówczyni i liderka społeczności SpecBabek, autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP.

Temat: „5 rzeczy, których musimy się oduczyć, aby pójść do przodu”.
Wystąpienie edukacyjno – motywacyjne, z dużą dawką poczucia humoru oraz praktycznej, psychologicznej wiedzy.  Najbliższe lata naszego życia jeszcze bardziej przyspieszą. Nie tylko będziemy musieli nauczyć się skutecznie zarządzać zmianą – w swoim życiu rodzinnym, biznesie, karierze, ale także będziemy musieli nauczyć się zarządzać niepewnością.

Ostatnia dekada należała do tych, którzy skutecznie się uczyli, najbliższe lata będą wymagać od nas, abyśmy skutecznie się się oduczali – pewnych nawyków myślenia i zachowań.

Klaudia Pingot – SpecBabka opowie o tym, w jaki sposób wpływać na swój umysł i ciało, jak rozwijać swoją inteligencję społeczną i kreatywne myślenie, jak przestać się bać. Prelegentka powoła się na życiowe case studies a przykłady najnowszych badań psychologicznych będzie przeplatać ciekawym storytelligiem.

Zostaną poruszone zagadnienia związane z własną efektywnością, budowaniem dojrzałych relacji i pozytywnym wywieraniem wpływu, tak na innych, jak i na siebie.


Panel 2. PRELEGENT Roman Polko – Generał, komandos, dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania.

Temat: LIDER, ZESPÓŁ, PLAN/STRATEGIA
– LIDER, czyli kto? Jak kształtować w sobie cechy przywódcze i co to znaczy być liderem?
– Dlaczego z dwóch żołnierzy zawsze jeden jest dowódcą?
– Zespół i lider – kiedy razem, a kiedy osobno?
– Motywować i nie demotywować – co powoduje, że Twoim ludziom chce się chcieć?
– Zanim przyjdą wątpliwości czyli o zaletach szybkiego podejmowania decyzji
– Czy lider w kryzysie może sobie pozwolić na przeżywanie emocji?
– Kształtowanie kultury organizacji uczącej się i ducha zespołu („esprit de corps”)
– Jagiełło na wzgórzu czy von Jungingen wśród rycerzy – kto lepiej sprawdza się w bitwie o wszystko?
– Dlaczego można kapitanowi wybaczyć pomyłkę w kierowaniu okrętem, ale już nie ucieczkę z tonącego statku?

ZESPÓŁ – jak budować kulturę organizacyjną zespołu i nauczyć ludzi współdziałania
– Co zrobić gdy zespół nie ma wyników (dyscyplinowanie)?
– Zdeterminowany jak terrorysta – jak działać z pasją?
– Sukces zespołu czy sukces osobisty?
– Odpowiedzialność decyzyjna i zadaniowa – poziomy odpowiedzialności i jej podział
– Nigdy nie zostawię towarzysza w potrzebie czyli o odpowiedzialności za zespół i zadanie
– Marka zespołu – wartości PR czy spoiwo?

PLAN/STRATEGIA – po co planować, skoro żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością, i co zrobić by taktyczne zwycięstwa prowadziły do osiągnięcia celu strategicznego
– Nigdy nie zakładam, że coś jest niemożliwe tylko dlatego, że nie mieści się to w mojej głowie – czyli dlaczego wojsko ćwiczy na serio obronę przed atakiem z Kosmosu
– Kryteria zwycięstwa
– Skuteczność – dlaczego lepiej pokonać smoka przy pomocy sztucznego barana niż samemu zginąć w pięknej zbroi i na białym koniu
– Komu szczęście sprzyja czyli o powodzeniu profesjonalisty
– Zła porażka czyli o tym dlaczego „uczymy się na błędach”, a jak do nich dochodzi, to zamiast wyciąganiem wniosków zajmujemy się ukrywaniem niedociągnięć

Panel 3. Networking, Catering w formie bufetu.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA:
– unikalna wiedza biznesowa i marketingowa
– możliwość wymiany opinii i doświadczeń oraz dyskusji
– nawiązanie i umocnienie relacji biznesowych podczas części networkingowej.

Jeśli stawiasz na rozwój osobisty i biznesowy, chcesz dowiedzieć jakie działania musisz podjąć by zbudować markę na światowym poziomie oraz pragniesz działać na rzecz wspólnego dobra w biznesie, serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

WYDARZENIE MA WYMIAR CHARYTATYWNY
Każdy Uczestnik wydarzenia w ramach społecznej odpowiedzialności, staje się równocześnie Darczyńcą akcji dożywiania dzieci prowadzonej przez Fundację Dobry Duszek pod hasłem Dobry + Duszek = Pełny Brzuszek (www.fundacjadobryduszek.pl). Dodatkowo istnieje możliwość licytacji wartościowych przedmiotów na http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationId=342

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do polubienia naszych profili fanpage:
https://web.facebook.com/noblebrand.annaslopiecka/
https://web.facebook.com/brandelitespotkaniazmarka/

GOŚCIE SPECJALNI:

ROMAN POLKO – Generał, komandos, dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania. Kierował zagranicznymi misjami wojennymi i stabilizacyjnymi. Doradzał Prezydentowi Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawach zwalczania terroryzmu i bezpieczeństwa. Był zastępcą Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. ZAUFALI MU Szefowie korporacji i małych firm, odnoszących sukcesy, ale też stojących w obliczu kryzysu, liderzy lokalnych społeczności przejmujący władze w administracji i młodzi-ambitni szukający swojej szansy w startupach. Budowane od podstaw i kierowane przeze niego zespoły uzyskały najwyższe wyróżnienia za zrealizowane misje awansując do światowej elity. Hobby: aktualnie – maraton, hokej i triathlon. PUBLIKACJE „Szefologika, czyli logika szefowania”, „Rozgromić konkurencję” (dwa wydania), „Bezpiecznie już było, czyli czyli jak żyć w świecie sieci terrorystów i ciągłej niepewności” Wyd. 15.09.2018. 

KLAUDIA PINGOT – Kreatywna mówczyni i liderka społeczności SpecBabek, autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP. Empatyczna, profesjonalna i z dużym poczuciem humoru. Po porzuceniu służb mundurowych została coachem i trenerem, kończąc studia psychologicze. W ciągu kilku lat stworzyła dwie marki – SpecBabkę oraz Smart Coaching. Kilkunastotysięczną społeczność SpecBabek wspiera poprzez działania on-line i spotkania stacjonarne. 
Specjalizuje się w psychologii osiągania celów, technikach wywierania wpływu oraz leadershipie. Stworzyła metodę FitMind – wpływania na ciało poprzez umysł i emocje. Lubi być transparentna i szczera w budowanych relacjach. Ma dystans do siebie i swoich porażek, uważa, że to jest źródłem jej sukcesów.

ORGANIZATORZY:
NOBLE BRAND ANNA SŁOPIECKA – ekspert ds. kreowania wizerunku i promocji marki. Właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand (www.noblebrand.pl). Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członkini Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea „Najważniejszy drugi człowiek”.

MAŁGORZATA PATYNOWSKA – Założycielka Fundacji „Dobry Duszek” w Radomiu. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Posiada dwunastoletnie doświadczenie w koordynowaniu projektami na rzecz działań społecznych i lokalnych. Dzięki zaangażowaniu Fundacji, pomoc cyklicznie otrzymuje 1200 osób, a fundacja przekazała ponad 900 ton żywności i ponad 120 000 obiadów dla dzieci. Jej misją jest wspieranie rozwoju osobistego na płaszczyźnie duchowej. Jest przekonana, że każda sytuacja, problem czemuś służy. Wszystko jest po coś, trzeba tylko rozeznać po co. Pragnie czynić siebie i świat lepszym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności