lederboard

Panna Młoda według Macieja Zienia – premiera nowej kolekcji ślubnej 2017


Zwiewna, romantyczna i niezwykle kobieca – właśnie taką, Maciej Zień – ikona polskiej mody wyobraża sobie pannę młodą w sezonie 2017. Wyjątkowe suknie polskiego projektanta zachwyciły gości premierowego pokazu kolekcji ślubnej, który odbył się w ubiegły weekend 19-20 listopada br. w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy podczas Targów Ślubnych Wedding.

 

Najnowsze propozycje ślubne Macieja Zienia wzbudzą zachwyt niejednej kobiety. Świeże spojrzenie projektanta na ślub w sezonie 2017 zostało zaprezentowane podczas premierowego pokazu w czasie największych targów ślubnych Wedding w PGE Narodowy. Niezwykle kobiece suknie z najnowszej kolekcji, uszyte ze szlachetnej organzy, urozmaicone haftami oraz kryształami Swarovskiego to połączenie klasyki z oryginalnością.

fot-lemon-photo-zien-65

Maciej Zień w nowym sezonie postawił na delikatność, elegancję i zwiewność, dzięki czemu suknie mają wymiar ponadczasowy. Całość dopełniły nietuzinkowe buty marki Baldowski by Zień w odcieniach bieli, beżu, złota i srebra, które perfekcyjnie wkomponowały się w stylizację panny młodej – nowoczesnej, ale z klasą. Wszystkie kreacje podkreśliły figury modelek, dzięki wielowarstwowej budowie, odsłoniętym ramionom, francuskiej koronce, a także gorsetach nawiązujących do paryskiego stylu buduarowego.

fot-lemon-photo-zien-64

Oprócz ślubnej kolekcji, projektant podczas swojego drugiego pokazu na Targach Ślubnych Wedding, zaprezentował wybrane modele z kolekcji „Sweet Dreams”, w których nie zabrakło misternie wykonanych zdobień, pięknych haftów oraz zmysłowych krojów, charakterystycznych dla stylu kreatora.

 

***
Maciej Zień – twórca marki kojarzonej z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem. Na rynku od 17 lat, zdobył uznanie wśród przedstawicieli branży mody, show-biznesu oraz grona wiernych klientek. Odbierał nagrody m. in. jako finalista prestiżowych konkursów dla projektantów mody Złota Nitka i Złoty Wieszak oraz laureat Belvedere International Achievement Award. Pierwszy projektant mody, który wystawił swoje prace w Muzeum Narodowym z okazji 10-lecia twórczości. W styczniu 2010 otrzymał tytuł projektanta z klasą podczas gali Doskonałość Mody Magazynu Twój Styl. W tym samym roku znalazł się na liście najbardziej wpływowych mężczyzn magazynu Gentleman. Jego premierowe kolekcje pokazywane są w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Warszawy i szeroko komentowane przez ogólnokrajowe media. W 2013 roku marka Zień została wyróżniona przez organizację Superbrands jako najsilniejsza marka odzieżowa w Polsce. W 2014, jako jedyny projektant, Maciej Zień znalazł się na prestiżowej liście najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu magazynu Forbes.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności