lederboard

Pierwsza Domówka z Ale Agentką!

Poczujcie klimat domówki z najlepszych młodzieńczych lat. Dansing, konfetti, towarzyskie rozmowy i kameralne grono. Do tego genialna atmosfera, klubowa muzyka i świetne towarzystwo. Brzmi fantastycznie prawda?

 

 

Już 14 stycznia o 17.00 Domówka z Ale Agentką – Dorotą Sztuba, specjalistką oddłużeniową, agentką nieruchomości, która organizuje niezapomnianą Domówkę w województwie wielkopolskim.

Misja „Domówki z Ale Agentką”

Pyszne przekąski, niebanalne prelekcje tematyczne, konkursy z ciekawymi nagrodami, fotościanka i zabawa taneczna. Ponadto mini koncert na żywo. Odpowiedni nastrój i wyjątkowy klimat w gronie fantastycznych osób. Networking w całkiem innej atmosferze, w której można nawiązać nie tylko kontakty, ale i relacje.

Nietypowy, oryginalny Dzień Otwarty na wyższym poziomie niż zwykle. Coś niecodziennego i unikalnego. Do tego wyśmienity catering i jak na domówkę przystało, co dobrego przyniosą goście!

Domówka z Ale Agentką odbywać się będzie regularnie, w różnych miejscach w Polsce pod patronatem znanych i lubianych mediów oraz we współpracy z lubianymi markami. Cykliczne spotkania mają stać się innowacyjnym rozwiązaniem dotyczącym sprzedaży czy wynajmu nieruchomości.

Dorota Sztuba: „W sprzedaży nieruchomości najważniejsze jest dotrzeć z ofertą do potencjalnych Kupujących. Raz, poprzez dotarcie do głównej grupy docelowej, dwa poprzez promocję oferty wśród osób, które jeszcze nie poszukują aktywnie swojego nowego domu. Zadaniem Domówki niekoniecznie jest sprzedaż bezpośrednia, a działania relacyjne, zwiększające networking biznesowy, społeczny oraz marketing szeptany.

Z doświadczenia wiem, że nawet jeżeli dany Klient nie kupi dziś tej konkretnej nieruchomości, to wróci do zapamiętanego przez siebie agenta. Wielokrotnie udało mi się sprzedać lub kupić nieruchomość dla klienta korzystając jedynie z własnej sieci kontaktów.”

W programie

Pierwszy event „Domówka z Ale Agentką” zostanie zorganizowany w sobotę, 14 stycznia w miejscowości Lipnica, między jeziorem Powidzkim i Kosewskim.
Z ofertą tego malowniczo położonego domu, który spełnia wszystkie warunki idealnego domu wypoczynkowego: poprzez kameralne sąsiedztwo, bliskość jezior i lasów, po przytulny klimat i pokaźny, całoroczny taras, można zaznajomić się tutaj: https://www.aleagentka.com/oferty/dom-z-marzen-pomiedzy-dwoma-jeziorami/

Wydarzenie rozpocznie się wystąpieniem gościa specjalnego. Ola Gościniak, znana jako Jestem Interaktywna, blogerka, mentorka kobiet, wygłosi prelekcję na temat: „Jak zacząć zarabiać online na swojej wiedzy?” . Podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i na pewno zdradzi kilka swoich pomysłów i cennych rad.
Podczas eventu posłuchamy minikoncertu Michała Kowalonka, fantastycznego wokalisty i muzyka, który oczaruje swoim repertuarem przybyłych gości. Na koniec odbędzie się impreza taneczna, która poprowadzi DJ Jakub Izydorczyk. Za makijaże na imprezie odpowiada Nora Wolniewicz- Make Up Artist

W trakcie Domówki, zostanie przeprowadzona loteria upominkowa, w której do wygrania będą upominki od Ale Agentki oraz Props, a także książki Oli Gościniak.

Wydarzenie powstało we współpracy z marką Props, znaną poznańską marką torebek i plecaków, która także szykuje dla przybyłych uczestników wiele niespodzianek.
Warto zaznajomić się z niezwykłą misją Propsa, który regularnie prowadzi kampanie społeczne.

Dorota Sztuba: „Program domówki jest tak bogaty, że zdecydowałam rozpocząć wydarzenie godzinę wcześniej. Każdy znajdzie coś dla siebie: domowy klimat, wartościowe prelekcje, zabawę i networking, przeżycie kulturalne i integrację. Ta pierwsza domówka stanowi pewne wyzwanie logistyczne ze względu na położenie poza miastem, organizację dojazdów i noclegów. Kolejne dwie będą już w Poznaniu, a każda tematyczna i w innym klimacie. Serdecznie zapraszam do śledzenia nowych wydarzeń!”

Udział

Domówka ma ograniczoną liczbę miejsc. Organizatorka przewidziała konkursy w mediach społecznościowych na fan page’ach https://www.facebook.com/aleagentkacom, marki Props oraz innych zaprzyjaźnionych marek, podczas których można wygrać wejściówkę na jeden z eventów.

Relacja z pierwszej domówki już wkrótce!

Patronat medialny

Imperium kobiet, Law Business Quality, kobiety przy kawie, Woman in the world, Szczypta Luksusu, Feszyn.com, Warto Znać, Świat Kobiecej Mocy


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności